Žena ponúkla bezdomovcovi prácu na svojej farme: Dala mu tým tak druhú šancu, za ktorú jej bude asi do svojej smrti ďakovať!

Niekedy aj tie najmenšie veci dokážu niekomu zmeniť život a my si to ani neuvedomujeme. A taký je aj príbeh Kanaďanky Daniely.

Daniela bola v ten deň v meste, keď uvidela bezdomovca. Muž menom Brian zbieral odpadky a snažil sa nájsť nejaké mince, aby si mohol kúpiť jedlo.

Daniela mu chcela aspoň trochu zlepšiť deň a dala sa s ním do rozhovoru.

Rozprávali sa asi 20 minút a potom ho pozvala na svoju farmu.

Brian je 60-ročný muž, ktorý v živote stratil dve manželky a prekonal závislosť. Kvôli neférovému životu to vzdal a skončil na ulici.

Daniela mu však verila a bola pripravená dať mu ešte jednu životnú šancu.

Pozvala ho ku sebe na farmu, kde by mal každý deň teplé jedlo a zároveň tam mohol pomáhať – čistiť maštale a voziť seno pre zvieratá. Brian bol mimoriadne vzrušený, nechcel ani výplatu.

Už len to, že mal prácu, mu dalo motiváciu a smer.

To však nebolo všetko, Daniela mu potajomky založila zbierku a s pomocou internetových priateľov sa jej podarilo vyzbierať niečo vyše 10-tisíc eur!

„Chcem vyzbierať dostatok peňazí, aby som Brianovi mohla dopriať domov, ktorý môže nazývať svojím vlastným,“ napísala Daniela.

Presťahovaním sa do neďalekého bytu a s malým platom, ktorý dostával z farmy, si muž mohol opäť začať budovať svoj život.

„Ďakujem za podporu a lásku, ktorú som dostal. Ďakujem zo srdca a ďakujem Daniele.“ povedal Brian so slzami v očiach.

Brian dostal opäť nádej a za to môžeme poďakovať Daniele, ktorá mu dala ďalšiu šancu do života! Prosím, zdieľajte tento úžasný príbeh! Aj tie najmenšie činy môžu niekomu zmeniť život!

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!