Žena porodila v skutku neobyčajné dvojčatá: Vieme, prečo sú tak odlišné a prečo je potrebné to brať s kľudom

Keď Hannah čakala dvojčatá, jej priatelia žartovali, že keďže ona a jej partner majú rôznu farbu pleti, ich deti to môžu zdetit. Rodičia tieto slová nebrali vážne, šanca na to, že by sa to skutočne stalo, bola veľmi nízka.

Podľa doktora Jima Wilsona, genetika z Edinburskej univerzity, má pár, ktorý tvorí osoby o rôznej farbe pleti, v prípade dvojčiat šancu 1 ku 500, že deti sa tiež budú líšiť.

Hannah a jej manželovi sa to podarilo.

Úplne odlišná

Podľa portálu Fabios Hannah porodila dvojčatá rôznej farbe pleti. Anaya je beloška, ​​zatiaľ čo jej sestra Kyla zdedila po otcovi tmavú farbu pleti.

Najprv to nebolo celkom viditeľné, pretože po pôrode mali dvojičky podobnú tmavú pleť.

Dva týždne po narodení však jednému z dievčatiek pleť stmavla, rovnako tak jej oči a vlasy, zatiaľ čo jej sestra bola svetlejšia. Matka dvojčiat priznáva, že sa často stretáva so zvedavými pohľadmi a šokom, keď hovorí, že ide o dvojčatá.

„Nemôžem prejsť uličkou v supermarkete, bez toho by ma ľudia nerozoberali. Často počujem otázky, či sú to moje deti a či sú naozaj sestry“.

Dievčatá sa líšia nielen svojím vzhľadom, ale aj charakterom. Kyla má v sebe viac nadšenia a ochotnejšie riskuje. Anaya sa drží v pozadí.

Dievčatká sú dvojvaječnými dvojčatami. Narodili sa z dvoch samostatných vajíčok oplodnených dvoma rôznymi spermiami.

Prekrásne, čo myslíte? 🙂

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň.

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku.

zdroj: dailymail