Žena sa po chemoterapií vrátila domov: Jej susedia jej však pripravili takéto obrovské a krásne PREKVAPENIE, ktoré ju v sekunde rozplakalo!

Tento príbeh je o statočnej žene Laure Stegengovej, ktorá je matkou dvoch detí a veľmi milujúcou manželkou. Žena žije už niekoľko rokov v Minneapolis, kde vlastní s manželom dom. Jej život čoskoro zmenila správa o jej onkologickom ochorení.

Laure lekári diagnostikovali rakovinu prsníka vo štvrtom štádiu. Keď sa však vrátila z po chemoterapiách domov, nestačila sa čudovať.

Keď Lauru jej muž John doviezol pred dom, ihneď sa rozplakala. Vystúpila z auta a uvidela stovky balónikov v tvare srdca, ktoré boli rozmiestnené po celej jej záhrade.

Balóniky boli nápadom jej susedov a priateľov, ktorí tým chceli vyjadriť bezhraničnú podporu v ťažkých chvíľach, ktoré Laura pravdepodobne prežívala. Pri každom balóniku bol priviazaný odkaz s priloženou bankovkou. Celkom sa zišlo žene od susedov 2 000 dolárov. Laura sa nestačila čudovať. Bola neuveriteľne dojatá. Rozhodla sa, že peniaze zo zbierky použije na lekárske výdavky a nákup potravín pre svoju rodinu.

„Mám podporu všetkých známych a priateľov, a to je úžasné.“ K balónovej akcii sa vyjadril aj manžel Laury: „Sme veľmi dojatí štedrosťou a pozornosťou. Je až neuveriteľné, že v tejto dobe ešte existujú dobrí a pozorní ľudia.“

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.