Žena v parku našla odhodený starý kufor: Keď ho však otvorila, zostala v obrovskom šoku z toho, čo videla!

Sarah Baumerová je žena, ktorá si bez domácich miláčikov nedokáže predstaviť svoj život. Keď raz vyšla na prechádzku do parku so svojimi psami, bol to deň ako každý iný. Prešla okolo starého kufra ležiaceho v tráve, ktorému by pravdepodobne Sarah ani nevenovala pozornosť. Avšak zvláštne zvuky, ktoré sa z kufra ozývali ju prilákali natoľko že už nebolo cesty späť.

Keď Sarah išla bližšie ku kufru, bola z toho celá zmätená a vydesená. Nenapadlo by ju, že zrazu bol v jej rukách osud ešte niekoho iného.

Zvedavosť jej nedovolila pokračovať v prechádzke a tak kufor vzala a položila na lavičku o kúsok ďalej. Pri pohľade dovnútra zostala v šoku.
V kufri bolo zatvorených 15 maličkých čiernych mačiatok. Sarah obratom zavolala veterinárovi, ktorý jej poradil čo s mačiatkami urobiť a ako zistiť či sú v poriadku.

Mačiatka boli hladné a vyčerpané. Mali oškrabané fúzy a ňufáky.

Bolo jasné, že ich v parku niekto odhodil aby sa ich zbavil.

Je šialené, že niekto niečo také skutočne dokáže urobiť. Mačiatka však našťastie našiel niekto, kto im mohol okamžite dokázal pomôcť a poskytnúť potrebnú starostlivosť. Dnes má každé jedno svoj nový a milujúci domov. Dúfame, že mačiatka sú konečne v dobrých rukách.

Ďakujeme všetkým anjelom, ktorí dávajú pozor na malé a nevinné obete krutosti a zanedbávania.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.