Žena žije v jednom z najmenších domov na svete, ktorý si dokonca aj sama prerobila: Keď jej hostia vstúpia dovnútra, nemôžu uveriť vlastným očiam!

Je ťažké uveriť, ale aj ten najmenší byt môže byť útulný a pôsobiť príjemne. Potvrdzuje to príbeh ženy, ktorá v malom domčeku prerobenom z prívesu vytvorila domácu atmosféru.

Hrdinka tohto príbehu na osobnom príklade dokazuje, že človek ku šťastiu nepotrebuje obrovský dom, alebo byt s veľkou metrážou. Žije v jednom z najmenších domov, ktoré existujú.

Ale vo vnútri je všetko, čo potrebujete pre pohodlný život.

Steny sú obložené drevenými doskami, čo zdôrazňuje jednotu s prírodou. Na prvom poschodí sa nachádza spálňa a niekoľko okien.

Strop je tu nízky, ale miestnosť je dostatočne priestranná, aby sa do nej zmestili dvaja dospelí, ktorí sa nebudú navzájom rušiť.

Na prízemí síce nie je veľa svetla, ale aj tu je k dispozícii vlastné malé okno, ktoré je v prípade potreby možné zakryť závesom. Nachádza sa tu  kúpeľňa, ktorá je samozrejmosťou.

Všetok nábytok na prízemí, ako aj steny, sú vyrobené z prírodného dreva. To zaručuje trvanlivosť a vysokú kvalitu domu a jeho interiéru. Napriek tomu je dom mobilný. To uľahčuje prepravu domčeku kamkoľvek si majiteľka zmyslí.

Je pôsobivé vedieť, že žena vytvorila a prerobila všetko vlastnými rukami, iba s pomocou svojich priateľov.

„Hlavnou vecou je riadiť sa pokynmi skúsených staviteľov a správne naplánovať priestor.  Potom stačí trošku šikovnosti a odhodlania a ostatné už ide samo.“

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním.

Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.