Ženu v obchode oslovil cudzí starček: Na slová, ktoré jej povedal – nezabudne naozaj do konca svojho života!

Mladá žena Leanne sa podelila s ľuďmi na sociálnom sieťach a internete so svojim zážitkom z obyčajného nákupu so svojím synčekom. Pristúpil k nej totiž neznámy muž a niečo jej povedal.

Leanne sa ako každý všedný deň vydala so svojím malým synčekom do obchodného domu nakúpiť pár nevyhnutností. Aby mala voľné ruky, dala dieťa do kočíka a vyberala potrebné produkty do domácnosti. Aj keď sa syn čohosi dožadoval, nevnímala ho a stále blúdila medzi regálmi.

Deň to bol ako každý iný, ale iba do momentu, keď k nej pristúpil veľmi starý muž a povedal jej niečo, na čo do konca života nezabudne. Začal rozprávať svoj vlastný príbeh, keď bol jeho syn ešte dieťa.

Muž začal rozprávanie svojho príbehu. Keď bolo jeho synovi asi päť rokov, vzal ho aj do obchodu na obvyklé nákupy. Rovnako ako malý synček Leanne sa dožadoval vtedy ten jeho čohosi, čo ako rodič absolútne nevnímal, pretože bol myšlienkami inde a sústredil sa na výber vhodných potravín. Keď zistil, že jeho syn chce postaviť krmítko pre vtákov a pýtal sa ho, či na to zakúpi všetky potrebné veci, muž rázne odmietol.

Následne sa ale pozrel do smutnej tváre svojho dieťaťa, zmenil názor a doma na záhrade nakoniec krmítko spolu postavili. Dodnes ho má pri dome a obaja spomínajú po rokoch na ten krásny okamih spoločne stráveného času.

Leanne mala slzy v očiach. Pochopila, čo jej chcel starý muž povedať. Deti raz vyrastú a jediné čo rodičom aj im zostane, budú spomienky na spoločne strávený čas.

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár!

Vaše názory sú vítane.