ZNAMENIA ZHORA: Takto nás anjeli strážni varujú pred nebezpečenstvom!

Každý deň je nová malá etapa života. Nevieme, čo nás čaká ráno, popoludní a večer. Nehody môžu byť príjemné aj veľmi nebezpečné. Aby sme sa naučili vyhýbať sa prekážkam, musíme sa naučiť vidieť znamenia nášho anjelského strážcu.

Náš osud je do značnej miery určený našimi vlastnými rozhodnutiami.

Niekedy si vesmír dovolí upraviť spôsob, akým žijeme. Zvyčajne to robia naši anjeli strážni. Aby sme od nich dostali viac pomoci, musíme s nimi posilniť náš vzťah.

Kto je anjel strážny?

Každý z nás to vidí inak. Pre niektorých je to anjel v doslovnom zmysle slova, ktorý nás chráni každý deň a každú minútu nášho života na zemi. Pre iných je to niečo nepochopiteľné a nesúvisiace s náboženstvom. Len sa snažte nezabúdať, že to nie je nejaká necitlivá sila, ktorá nám pomáha vyhnúť sa starostiam a problémom v živote

Spojenie s anjelom strážnym môže byť silné alebo slabé.

Ak chcete posilniť spojenie s touto neviditeľnou bytosťou alebo silou, ktorá nás vedie správnou cestou, musíte v ňu veriť. Toto je prvá podmienka, ktorá musí byť bezpodmienečne splnená. Tí, ktorí neveria v existenciu anjelského strážcu, dostanú jeho pomoc len veľmi zriedka.

Druhou podmienkou prijatia pomoci nášho vyššieho strážcu osudu je potreba udržiavať karmickú rovnováhu. Inými slovami, snažte sa robiť viac dobrých vecí, priznajte si svoje chyby a častejšie pomáhajte iným ľuďom.

Vesmír si to všimne a váš anjel strážny vám bude pomáhať čo najčastejšie.
Aké znamenia nám posiela anjel strážny?

Napríklad potrebujete niekam ísť, ale zrazu si spomeniete na niečo dôležité, takže jednoducho nestihnete odísť z domu včas. Zabudli ste si napríklad kľúče alebo doklady. Takto nás vedie anjel strážny a upravuje našu trasu. Ak by ste odišli z domu skôr, mohli ste byť účastníkom nehody, alebo stretnúť nepríjemného človeka, ktorý by vám ublížil. Niekedy si tieto javy jednoducho nevšimneme.

Nadávame na osud, no často nám naše nečakané problémy pomôžu vyhnúť sa oveľa väčšiemu zlyhaniu.

Okrem toho môžu byť náhle zmeny spôsobené určitými vonkajšími faktormi . Napríklad anjel strážny môže vyvolať nejakú zvláštnu udalosť, ktorá vás prinúti zamyslieť sa nad svojím osudom, rozhodnutiami, myšlienkami a činmi. Môže to byť napríklad náhodná správa, ľad padajúci zo strechy vo vašej blízkosti, náhodné slovo. Málokedy tieto udalosti pripisujeme vyššej moci.

Priama práca s myšlienkami. Občas sa stane, že anjel strážny nás priamo prinúti zamyslieť sa nad niečím dôležitým. Znamená to vnútorný hlas alebo intuíciu. To sa deje iba vtedy, ak je spojenie osoby s anjelom strážnym na najvyššej úrovni. Prejavuje sa to obsedantnými myšlienkami.

Perie. Ak náhodou nájdete pierko, keď prechádzate zlým obdobím, je to tajný znak vášho anjelského strážcu, ktorý ukazuje, že je čas prestať sa obávať maličkostí.

Je to ako znamenie nádeje, že bude lepšie. Náhle nájdené pierko možno interpretovať ako pokus vášho anjelského strážcu pripomenúť vám seba. Je to ako povedať: „Som tu pre teba.“

Duplicitné čísla. Anjeli nielen oznamujú nebezpečenstvo, ale tiež pomáhajú pochopiť, že všetko ide tak, ako má.

Ak na ceste stretnete dva alebo viac takýchto znakov – na značke auta, bankovej karte, telefónnom čísle, hodiny vidíte o 11:11 – je to tiež dôležitý znak. Ukazuje, že sa musíte posunúť vpred a že robíte všetko správne.

Nevoľnosť a tlak na hrudníku. Nezvyčajné pocity na hrudi a náhla nevoľnosť sú znakmi toho, že niečo nie je v poriadku.

Takže váš anjelský strážca sa vám snaží povedať, že je čas byť opatrný. Ovplyvňuje našu srdcovú čakru, Anachat, ktorá je zodpovedná za priamu komunikáciu s vyššími silami.