Čarovné spojenie dvojčiat: Objatie dievčatka zachránilo sestre život: Keď to uvideli lekári, neverili vlastným očiam!

Od prvého okamihu svojho života žijú dvojčatá vo vzťahu a je bežné, že si vytvoria špeciálne, hlboké puto, ktorému ostatní len ťažko rozumejú.

Opakovane bolo preukázané, že medzi dvojčatami existuje spojenie na úrovni, ktorú veda nemôže vysvetliť.

Cítia sa navzájom na diaľku a vedia, kedy je jeden z nich chorý alebo je v nebezpečenstve. Jeden takýto prípad sa stal v Spojených štátoch.

Dvojčatá sa narodili predčasne. Každé z nich po narodení vážilo približne 1 kg. Boli umiestnené do rôznych inkubátorov, aby sa zabránilo možnej infekcii.

V prvých dňoch bolo jedno z detí zdravotne v poriadku, avšak to druhé bolo v kritickom stave. Ťažko dýchalo a malo problémy so srdiečkom.

Dievčatko v kritickom stave plakalo tak, až začalo modrať. Rodičia nevedeli, ako pomôcť, sužoval ich smútok a strach o vlastné dieťa. Keď sa stav jedného z dvojčiat zhoršil ešte viac, sestrička sa rozhodla nájsť iný spôsob, ako bábätku pomôcť.

Táto metóda sa už dlho používa v európskych krajinách, ale v Spojených štátoch sa prakticky nepoužíva. Žena preniesla zdravé dievčatko k jej sestre do inkubátoru.

A potom sa stal zázrak. Choré dievčatko sa pritúlilo k svojej sestre a začalo sa upokojovať. Hladina kyslíka sa jej stabilizovala. Ale to najdôležitejšie bolo pred nami. Zdravé dievča objalo svoju chorú sestru a teplota chorého dievčatka sa po krátkej dobe vyrovnala a jej srdce začalo normálne fungovať.

Bolo to záchranné objatie. Lekári a zdravotníci nemohli uveriť svojim očiam.

Šťastná matka a jej dve dcéry boli po pár týždňoch prepustené z nemocnice.

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.