Chlapcov v nemocnici zamenili a rodičia na to prišli až po pár mesiacoch: Čo sa vlastne stalo?

Zamira Taysumova a Anna Androsova dorazili do nemocnice v ten istý deň. Obom matkám sa zároveň narodili chlapci. Po niekoľkých dňoch sa šťastní rodičia vrátili domov bez toho, aby niečo tušili.

A po niekoľkých mesiacoch, keď deti začali rásť, sa zistilo, že chlapci sa vôbec nepodobajú na svojich otcov.

Adlanova matka a otec boli Čečenci a chlapec mal blond vlasy a modré oči. A Nikita, naopak, bol tmavý a nepodobal sa svojim svetlovlasým rodičom.

Raz sa Anna rozhodla pozrieť sa na truhlicu, kde uchovávala najpamätnejšie veci: prvé topánky dieťaťa, prvé vlásky, kartu z nemocnice atď. Až po zobratí kartičky z nemocnice na nej žena videla meno matky – Zamiry, nie svoje. V ten istý deň išla do nemocnice.

U rodičov bol vykonaný test DNA a zistilo sa, že deti boli vymenené.

Zdravotná sestra bola pre takúto nedbalosť okamžite prepustená a prípad sa dostal pred súd. Bolo rozhodnuté vrátiť deti ich rodinám. V tom čase mali deti už 2 roky. Pre rodičov bolo ťažké rozlúčiť sa s deťmi, ktoré vychovávali dva roky, ale bolo to potrebné urobiť.

Dnes majú chlapci 15 rokov, žijú so svojimi rodinami a nepamätajú si, čo sa im stalo pred mnohými rokmi. Napriek všetkému sú rodiny dodnes priateľmi a chlapci sa považujú za bratov.

Ak sa Vám náš článok páčil, dajte nám LIKE na našej Facebook stránke alebo nás potešte zdieľaním! Ďakujeme!