Dievčatko sa narodilo s vrodenou anomáliou: Keď však podrástlo, rozhodlo sa lekárom poďakovať takýmto veľmi úctyhodným spôsobom!

Eddie Bryan sa narodila s vrodenou anomáliou zvanou Larsenov syndróm, ktorá postihuje kĺby, ruky, nohy a tvár. Táto choroba sa vyskytuje len veľmi zriedka, približne u 1 z 100 000 tehotenstiev.

Keď sa Eddie narodila, boli jej kolená otočené dozadu a nohy zdvihnuté až k hlave.

Počas prvého týždňa života boli jej nožičky uložené do sadry, aby sa jej narovnali. Eddie dostala sadru viac ako 70 krát počas svojich prvých 8 rokov života a jej rodičia sa obávali, či niekedy bude vôbec chodiť alebo behať.

Napriek tomu sa Eddie vďaka svojej výdrži a pomoci lekárov dokázala zbaviť najvýraznejších príznakov svojej choroby a teraz môže behať a hrať sa so svojimi priateľmi.

Pred svojimi 8. narodeninami, v roku 2015 sa Eddie rozhodla vyzbierať peniaze pre detskú nemocnicu v Texase, ktorá sa o ňu celé detstvo starala. Každé ráno a večer stála s plagátom na rohu ulice, prosiac ľudí o príspevky. Počas niekoľkých mesiacov sa jej podarilo získať viac ako 8 000 dolárov a odovzdala ich nemocnici. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!

Mohlo by sa vám páčiť: