Dievčatko začalo v autobuse spievať: Vodič potom spravil niečo, čo prekvapilo aj cestujúcich!

Sme zvyknutí, že si malé deti spievajú, doma, alebo na verejnosti. Nezaujíma ich, že ich vnímajú cudzí ľudia ani, že ich počujú. Dnes sme si pre vás pripravili príhodu, na ktorej sa určite pobavíte.. V autobuse cestovalo malé dievčatko a to sa rozhodlo, že si spoločne so svojou maminkou zaspieva pesničku!

Pesničku sa malé dievčatko naučila v škôlke, a preto bolo veľmi prekvapivé, čo pre ňu vodič autobusu urobil.

Spoločne s ňou spievala aj jej mamička, ktorá svoju dcérku nenechala v štichu, aj keď bolo v autobuse niekoľko ľudí. Čo ale urobil vodič, prekvapilo mnoho z nich.

Vodič sa totiž k malému dievčatku pripojil, ale urobil to takým spôsobom, aby nemusel vôbec odchádzať od volantu.

Toto video sa stalo naozaj virálnym a my dobre rozumieme prečo!

Keď dievčatko zaspievalo celú prvú slohu, došlo na refrén. Ten si ale okrem mamičky a dievčatka zaspieval aj vodič, a to do mikrofónu, ktorý väčšinou funguje na vyhlasovanie zastávok alebo mimoriadnych situácií.

Cestujúci sa udivene pozerajú po sebe a nechápu, že sa vodič pridal k ich spevu.

Vodič tohto autobusu bol evidentne v dobrej nálade a chcel dievčatku vyčarovať na tvári úsmev, čo sa mu podarilo. Kiež by na svete bolo viac takých vodičov, ktorí svoju prácu berú zodpovedne, zároveň sa ale vedia pobaviť.

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme.