Jej dcéry v obchode neposlúchali, behali a kričali: Ich matka sa im rozhodla udeliť cennú lekciu!

35-ročná matka nakupovala v miestnom supermarkete spolu s dcérami. Dievčatá Alice a Ebony vo veku šesť a sedem rokov boli v ten deň „ako z divých vajec“, neposlúchali, behali po obchode a hlasno kričali.

Ich matka sa rozhodla udeliť im za ich neposlúchanie trest ako cennú lekciu. Nečakala, kým prídu domov, trest im udelila priamo na mieste – v obchode!

Svojím dievčatám prikázala, aby si sadli na zem so sklonenými hlavami v sekcii so zeleninou. Odfotila ich a fotku zverejnila na sociálnych sieťach. Takýto „trest“ ospravedlňovala tým, že jej bolo jedno, koľko majú jej dievčatá rokov. Musia sa vedieť správať pekne, keď sú v blízkosti iných ľudí.

„Keby to isté urobili na ulici, aj tak by som ich potrestala rovnako. Prikázala by som im sadnúť si na chodník, kde by o svojom chovaní museli premýšľať a uvedomiť si, prečo sa správali zle a nevhodne, „ povedala Louise pre miestne noviny.

„Uvedomili si, že ľudia ich vidia, nepáčilo sa im to a dotklo sa ich to. Je to oveľa lepší trest, ako na nich kričať alebo ich biť, ako som to videla u iných rodičov,“ povedala Louise, ktorej je úplne jedno, ako na jej spôsoby trestu reagujú ostatní.

„Boli takí ľudia, ktorí ma začali karhať, keď okolo nás prechádzali, ale je mi jedno, čo si myslia ostatní. Hnevá ma, keď iní ľudia nechajú svoje deti behať a dráždiť iných ľudí, preto chcem, aby moje dcéry vedeli, ako sa správať, keď sú na verejnosti.“

Je veľa spôsobov, ako vychovávať deti, a pokiaľ ide o nenásilnú formu trestu, budúcej výchove dieťaťa to zrejme neublíži. Čo si o tom myslíte vy? Ako dohovárate vášmu dieťaťu v obchode, keď neposlúcha? Dajte nám tipy!