Jej snúbenec tragicky zahynul: Aj napriek tomu si nevesta obliekla svadobné šaty a navštívila v nich v deň svadby jeho hrob…

Jessica Padgett a Kendall Murphy sa zasnúbili v roku 2016 a na koniec septembra 2018 mali naplánovanú svadobnú hostinu. Mal to byť ich najšťastnejší deň v živote, ale bohužiaľ tomu osud chcel inak a svadba sa nakoniec nekonala.

Muž nasadol do auta, ktoré šoféroval jeho priateľ, auto náhle zišlo z cesty a narazilo do stromu, pričom Kendall na následky rozsiahlych zranení zomrel a testy preukázali, že vodič sa nachádzal pod vplyv alkoholu.

Žena, ktorej snúbenca zabi opitý vodič, si ich vzťah chcela zapamätať svadobnými fotografiami.

Tragická udalosť prerušila svadobný deň. Keď ale ten deň prišiel, Jessica nechcela, aby to bol deň ako každý iný, chcela si na svojho budúceho muža urobiť peknú spomienku a urobila bláznivú vec, na ktorú by asi nemal žalúdok každý.

29. septembra, v deň svojej plánovanej svadby, si Jessica vzala svadobné šaty, najkrajšiu kyticu slnečníc, o ktorej kedy snívala a tiež sa zišla so svadobnými hosťami na špeciálne fotenie.

Rodičia zosnulého syna  priniesli obľúbené kovbojské topánky, ktoré mal veľmi rád a ktoré pre neho boli skutočným symbolom, ktorý miloval.

Neveste to veľmi pristalo, a aj keď mal byť najkrajší deň v jej života, ocitla sa pri hrobe svojho snúbenca, kde boli nakoniec nadobudnuté najdojemnejšie snímky.

Bolo to bolestné stretnutie pre všetkých zúčastnených…

 „Je ťažké, keď ti niekto chýba.“ Ale viete, že ak vám chýba, boli ste šťastní. Znamená to, že ste mali niekoho zvláštneho, niekoho hodného, niekoho, kto pre vás znamenal celý svet “- znie titulok pod zdieľanými fotografiami.

Zdroj: The Independent

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.