Keď otec uvidel svoju novonarodenú dcéru, rozhodol sa opustiť rodinu…

Táto školáčka zozadu vyzerala ako obyčajné dievča – sukne, topánky a dlhé vlasy. Ale akonáhle sa otočí …

Pred 24 rokmi porodila Irina Nezhentseva z Nového Urengoye dcéru…

Keď otec videl dieťa, opustil rodinu. A to všetko preto, že tvár novorodenca malo hlboké vrásky. Dieťa doslova starlo pred očami a muž s ním nechcel žiť.

Lekári uviedli, že sa jedná o progeriu a že dieťa nebude žiť dlhšie ako rok.

Irina nezúfala a rozhodla sa všetkými prostriedkami dať svojej dcére šťastné detstvo. Koniec koncov, nikto nevedel, ktorý deň bude pre ňu posledný..

Dievča však nevedela o predpovediach lekárov a pokojne rástla a nesťažovala sa na svoje zdravie. Len posmech a prezývka babička tu a tam…

Keď prišiel čas ísť do školy, konečne sa presvedčila, že nie je ako všetci ostatní. „Stále som sa pýtala, prečo ja, ale nemohla som nájsť odpoveď,“ povedala žena. „Potom som sa rozhodla očariť ľudí nie vzhľadom, ale svojou mysľou, láskavosťou a šarmom. Nakoniec najdôležitejšou vecou v každej osobe je duša.“.
A urobila to! Dievča našlo dobrých priateľov, ktorí ju nikdy neurazili. Stala sa dospelou ženou a samozrejme začala snívať o láske, rodine a deťoch.

Stretnutie s budúcim manželom dievčaťa prebehlo ako v rozprávke. Muž jednoducho urobil chybu s telefónnym číslom. A osud ich spojil!

Po svadbe otehotnela. A hoci skeptici neverili, že by mohla porodiť normálne dieťa, Stali sa rodičmi absolútne zdravého chlapca.
Chorobasa nevyvíja, takže sa mladá matka cíti skvele. Teraz má milujúceho manžela a syna 🙂

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň.

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň

Zdroj: storyfox.ru