Láska na celý život: Toto sú znamenia, že ste stretli svoju SPRIAZNENÚ DUŠU!

Každý z nás túži po večnej láske a harmonickom vzťahu, alebo sa mýlime? Láska na prvý pohľad ako z romantického filmu, milostný vzťah vzniknutý z dlhodobého priateľstva, nečakané stretnutie na internete… To všetko môže byť príležitosť, ako stretnúť tú pravú osobu na celý život.

 Spočiatku sa všetko javí tak krásne, že len ťažko chceme odkladať ružové okuliare. Poradíme vám, podľa čoho spoznáte, že ste našli spriaznenú dušu.

Keď ste v prítomnosti daného človeka, prežívate skutočný pocit šťastia.

Máte dobrú náladu, šírite okolo seba pozitívnu energiu a lásku. Máte dojem, že vidíte svet v úplne inom svetle ako doteraz. Zároveň sa vedľa tejto osoby cítite uvoľnene, a predovšetkým sami sebou.

Okrem hier zvádzania a flirtovania, ktoré prežívate hlavne pri prvých schôdzkach, aj naďalej pociťujete silnú príťažlivosť a zamilovanosť.

Nikdy predtým ste nestretli nikoho, s kým by ste prežívali takú chémiu.

Navyše už vás opustila myšlienka nadväzovať nové romantické stretnutia, teraz premýšľate o vybudovaní trvalého vzťahu. Najmä preto, že po prvýkrát v živote cítite istotu a bezpečie.

Síce nemusíte mať rovnaké názory úplne na všetko, ale do budúcnosti máte podobné ciele a ambície. Dokážete si predstaviť spoločnú budúcnosť, na ktorej sa prevažne obaja zhodnete.

Žiadne hry, žiadne zákazy, žiarlivosť, hádky, nič, čo by mohlo ohroziť vzťah dvoch ľudí. Cítite rovnováhu, úprimnosť, bezpečie, a predovšetkým vzájomnú dôveru. V tomto vzťahu sa cítite úplne pohodlne a veríte mu. V prítomnosti tejto osoby ste pokojní a vaša láska je doslova hmatateľná. Nejde iba o príťažlivosť a povrchné spojenie.

Niekedy stačí len veriť svojim inštinktom, aby ste vedeli, či je to ten pravý človek pre život.

Pokiaľ často tipujete skôr na svoju intuíciu, ktorá vás len málokedy sklame, potom spoznáte, kedy sa vo vašom živote objaví tá správna osoba. Nebojte sa toho, čo vám budúcnosť prinesie, a využite tento krásny milostný príbeh naplno.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať krásne noviny každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!