Mamička porodila zdravé dievčatko: TO, čo sa však potom stalo – jej nikto v okolí nechcel veriť, prekvapení boli aj lekári!

Ženské telo je skutočne neuveriteľné. Dáva vzniknúť novému životu – za necelý rok je schopné sformovať kompletne celého človeka.

Svoje o tom vie aj Eliza Curb – mladá žena, ktorá priviedla na svet zdravé dievčatko. Tým to ale rozhodne nekončí, ba naopak. O 6 týždňov po pôrode začala pociťovať silné nevoľnosti. Zistenie, ktoré sa jej dostalo po tom, prinieslo šok nielen jej, ale aj samotným doktorom.

Keď vzápätí po zdarnom konci svojho prvého šestonedelia začala mladá žena pociťovať silné nevoľnosti, začala si ich automaticky spájať s ďalším tehotenstvom.

Jej okolie sa ju snažilo vyviesť z domnelého omylu tým, že sa jedná o prirodzený mechanizmus zapríčinený únavou organizmu, ktorá vznikla ako následok narušeného spánkového režimu.

Eliza si však aj naďalej trvala na svojom. Spočiatku jej neverila ani jej vlastná matka. Za pravdu jej dal až lekár počas gynekologickej kontroly, počas ktorej sa jej tehotenstvo potvrdilo. Aj ten bol veľmi prekvapený!

Jej partner Ben sa nedávno nadobudnutej rola otca nemohol nabažiť a každú chvíľu strávenú so svojou prvorodenou dcérou si náležite užíval.

Aj z toho dôvodu mu správa, že sa už čoskoro dočká ďalšieho prírastku do svojej čerstvo rozrastenej rodiny, urobila radosť. Aj on sa však spočiatku zdráhal niečomu takému uveriť.

Ani tu však podivuhodnosť nekončí.

Došlo k potvrdenie tiež ďalšieho z mnohých pocitov mladej ženy, že jej druhé tehotenstvo bude od toho prvého výrazne odlišné. Na ultrazvuku vykonanom zanedlho potom sa totiž ukázalo, že Eliza v sebe nenosí iba jeden, ale rovno dva nové životy.

Z tejto informácie boli v šoku nielen stále novopečení rodičia, ale aj lekári s dlhoročnou praxou, počas ktorej už zažili celý rad nezvyčajných prípadov.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.