Mamičke sa narodili krásne 3 bábätká s tmavou pleťou: Keď ich však prvýkrát uvidel ich otec tak…

Aj keď žijeme v roku 2021, predsudky a rasizmus naďalej znečisťujú našu planétu. Mnoho ľudí zastáva úzky, zjednodušený pohľad na to, ako „má rodina vyzerať“ a odmietajú svoj názor meniť.

Aaron a Rachel Halbertovci si takéto predsudky zažili, ale aj napriek tomu, si za svoje odvážne rozhodnutia vyslúžili veľa lásky a rešpektu. Partneri už dlho snívali o tom, že sa stanú rodičmi, no Rachel sa nedarilo otehotnieť.

Preto si adoptovali dve deti, chlapca a dievča.

Toto rozhodnutie však vyvolalo silné a ostré reakcie okolia – pretože deti boli tmavej pleti!

„Vedeli sme, že biely pár s nebielymi deťmi vyvolá veľa zmiešaných reakcií. V potravinách sa vždy nájde starší beloch, ktorý sa na to pozerá úplne znechutene, alebo afroamerická matka, ktorá sa na nás pozrie a len pokrúti hlavou.“ povedal Aaron.

Ale Aaron a Rachel boli šťastní a hrdí na svoju rodinu!

Keď sa manželia dozvedeli o adopcii embryí, rozhodli sa, že je to niečo, čo chcú vyskúšať. Rachel boli implantované 2 afroamerické embryá, ktoré boli zmrazené pred 15 rokmi.

„Naše rozhodnutie adoptovať si embryá inej rasy sme vysvetlili nášmu lekárovi.
Ten sa nás niekoľkokrát spýtal, či sme si naozaj istí a či naozaj chceme adoptovať tieto dve embryá. Áno, samozrejme, boli sme si istí – odpovedali sme mu.“

Manželia boli potom prekvapení, keď sa jedno z embryí v Rachelinom lone rozdelilo. Bola tehotná a čakala viac ako dve deti – čakala trojičky!

Pôrod však prebehol hladko a čoskoro sa Aaron a Rachel stali rodičmi piatich tmavých, krásnych detí. Keď ich otec uvidel po prvý-krát, nezmohol sa na nič iné, ako na slzy šťastia!

„Počas tehotenstva som cítil neopísateľné šťastie, keď som videl svojho syna a dcéru s tmavohnedou pokožkou a kučeravými vlasmi bozkávať biele rastúce bruško mojej manželky. Každý večer sa zvítali s tromi dievčatkami v maminom brušku,“ podelil sa o svoje spomienky Aaron.

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah.

Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme.