Materská láska nemá hraníc: Matka svojej neplodnej dcére odnosila a porodila svoje vlastné vnúčatá!

Mladej žene diagnostikovali rakovinu krčka maternice, keď mala iba 23 rokov a to práve v čase, keď sa s priateľom pokúšali o druhé bábätko.

Žena z dnešného príbehu má ale so svojou mamičkou neuveriteľne silný vzťah a je medzi nimi naozaj veľké puto. Jedného dňa totiž mladej žene diagnostikovali rakovinu a ona tak prišla o možnosť mať druhé bábätko. Jej matka sa však rozhodla inak a odnosila jej dvojčatá.

Michaela je23-ročná žena, ktorá to v živote nemá vôbec ľahké. Dlhú dobu sa s priateľom snažili o bábätko, ale bohužiaľ sa im nedarilo. Nakoniec sarozhodla navštíviť lekára, ktorý jej povedal, že ochorela na rakovinu krčka maternice. Lekár jej odporučil celkovú hysterektómiu a chemoterapiu, a žena, ktorá už bola matkou trojročného dieťaťa, nemala veľa času na rozmýšľanie.

Veľmi dobre vedela, že už nikdy nebude môcť mať bábätko, ale najdôležitejšie pre ňu bolo, aby prežila – pre svoje dieťa a manžela.

tom sa ale objavila jej matka Silva povedala jej, že pokiaľ jej to bude dovolené, odnosí jej bábätko.

Jej matke bolo 16 rokov, keď ju porodila, takže vyzerali skôr ako sestry než ako matka a dcéra. Silva, matka Michaely sa bála, že jej lekári nepovolia, aby sa stala náhradnou mamičkou. Našťastie sa tak nestalo a žena mohla podstúpiť umelé oplodnenie.

Silva hovorí, že keď mala umelé oplodnenie za sebou, musela sa smiať, pretože to bolo prvýkrát, čo otehotnela bez muža v rovnakej miestnosti.  Dnes sa majú bábätká naozaj k svetu!

Materinská láska je naozaj úžasná! Iba matka dokáže spraviť pre svoje dieťa všetko na svete! Súhlasíte? Ak áno, zdieľajte tento príbeh so svojimi priateľmi na Facebooku!

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.