Mladá mamička porodila v 5. mesiaci mŕtve bábätko… O neuveriteľných 8 minút sa však stalo niečo, čomu sa hovorí obrovský zázrak!

Martin a Becky, pochádzajúci z Anglicka vždy snívali o tom, že sa stanú rodičmi. Deň, kedy Becky otehotnela preto považovali za jeden z najkrajších dní ich života.

Začali sa pripravovať na materstvo a zabezpečili dieťatku všetko, čo bude potrebovať.

Bohužiaľ sa budúci rodičia dozvedeli hroznú správu. Lekár im vysvetlil, že ich dieťa má vážne srdcové problémy a preto bolo nutné aby bol vykonaný cisársky rez už v piatom mesiaci tehotenstva.

Nočné mory sa však neskončili a dievčatko sa narodilo mŕtve. Keď si Becky uvedomila, čo sa stalo, začala zúfalo plakať a nemohla sa utíšiť. Nemohla uveriť, že jej dievčatko neprežilo.

No presne o 8 minút sa stalo niečo úplne neočakávané.

Lekári sa totiž snažili zachrániť dievčatko a práve defibrilácia elektrickým šokom pomohla. Dievča bolo odvezené na jednotku intenzívnej starostlivosti.

Lekári ju umiestnili do špeciálnej chladničky a znížili telesnú teplotu z 37 ° C na 33 °. Takéto opatrenie je nevyhnutné, aby sa zabránilo poškodeniu mozgu kvôli nedostatku kyslíka. Potom nasledovali 4 dlhé dni.

„Je to hrozné byť so svojím dieťaťom, no máte zákaz sa ho dotknúť. Počas prvých 4 týždňov naša dcéra Willow ani neplakala, kvôli veľkému počtu rúrok.

Možno je to zvláštne, ale veľmi sme chceli počuť plač nášho dievčatka,“ povedala Becky. Teplota Willow sa stabilizovala a mozog začal postupne fungovať správne.

Lekári na začiatku nepopierali šancu, že sa dieťa nemusí vyvinúť dobre, no uplynuli roky a dievčatko je zdravé a šťastné. Willow sa ničím nelíši od svojich rovesníkov.

Willow Rose Forest sa narodila 20.apríla 2015 a vďaka neskutočnej práci a starostlivosti doktorov prežila.

Zdroj: Irishmirror.ie

Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho so svojimi priateľmi.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.

Prečítajte si tiež:

Piloti oznámili cestujúcim: „Musíme lietadlo otočiť a vrátiť sa. Jedna matka zabudla svoje dieťa na letisku.“

Muž kúpil tento stroskotaný vrak za smiešnu cenu a jeho známi sa na neho dívali ako na blázna: Keď ho zrekonštruoval, neverili vlastným očiam!