Myslela si, že ju jej manžel podvádza: Napísala mu list, schovala sa pod posteľ a čakala… TAKTO to však celé dopadlo!

„Dva-krát meraj a raz rež“. Niekedy sa nám ženám vypomstí, že moc nepremýšľame a do vecí sa hrnieme veľmi rýchlo. To isté sa stalo aj jednej mladej žene, ktorá upodozrievala svojho partnera z nevery.

Žena už bola zúfalá a chcela dokázať partnerovu neveru. Jedného dňa sa rozhodla, že sa schová pod posteľou a počká na neho a jeho milenku.
Aby toho nebolo málo, ešte mu aj napísala list, kde píše, že vie o jeho nevere a že sa sním rozchádza.
Následne jej partner prišiel domov a keď videl, že ona nie je doma, tak si ľahol na posteľ a niekomu zavolal. Jeho skrytá priateľka začula ten rozhovor:

,, Drahá ahoj, konečne ma tá hlúpa ženská nechala, už sme obaja voľní a veľmi ma mrzí, že sa to tak naťahovalo. Neboj sa, my to všetko doženieme, hneď som u teba. Teším sa na teba´´ následne iba počula ako sa zošuchol z postele a zabuchli sa za ním dvere.

 

Keď žena vyšla z pod postele, našla v kuchyni list od jej manžela v ktorom sa písalo ,, Láska, ak sa ma rozhodneš nabudúce nachytať, tak sa aspoň poriadne schovaj. Videl som trčať tvoje nohy pod posteľou, išiel som nakúpiť do obchodu, hneď som späť. Milujem ťa.´´

Tento príbeh už videlo nespočetné množstvo ľudí na internete a každí si z neho môže brať ponaučenie, láska a dôvera sú základy pevného a dobrého vzťahu.

Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho so svojimi priateľmi.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.

Prečítajte si tiež:

Zaznamenané na videu: Iba 5-ročná dcérka zachránila svoju matku pred utopením!