Najťažšie rozhodnutie v celom ich živote: Rodičia odpojili synčeka od prístrojov, a v tom sa stal veľký ZÁZRAK!

Keď sa malý Karson Hough narodil, lekári ihneď vedeli, že jeho ďalší život bude veľmi náročný. Dojča trpelo množstvom závažných ochorení, kedy vyžadoval prakticky nepretržitý dohľad a pripojenie na život podporujúce prístroje.

Jeho stav sa však nijako nelepšil. Naopak, po sérii vyšetrení lekári zistili, že mu nedokážu pomôcť a chlapček čoskoro zomrie.

Keď s touto skutočnosťou zoznámili jeho rodičia, museli urobiť najťažšie rozhodnutie vo svojom živote. Karson však všetkých prekvapil – nielenže nezomrel, ale začal silnieť a prospievať.

Mladá mamička Lisa Hough sa rozhodla so svetom zdieľať príbeh svojho niekoľkotýždňového syna, ktorý sa ukázal byť veľkým bojovníkom.

Malý Karson sa narodil s celým radom vážnych ochorení, čo vyžadovalo jeho okamžité pripojenie na život podporujúce prístroje. Bohužiaľ po nejakej dobe strávenej na jednotke intenzívnej starostlivosti museli lekári jeho rodičom oznámiť zdrvujúcu správu. Pre ich novonarodeného syna už nemohli nič urobiť, a preto navrhovali chlapca od prístrojov odpojiť.

Obaja rodičia boli zdrvení, ale na návrh lekárov po dlhých rozhovoroch pristúpili. V deň, keď mal byť Karson od prístrojov odpojený (18. februára 2022), im lekári vysvetlili, že potom, čo prístroje vypnú, bude chlapec žiť ďalších asi 10 minút. To je maximum, čo jeho srdiečko vydrží pracovať bez kyslíka.

Hoci rodičia neboli pripravení dať svojmu synovi zbohom, sledovali, ako pracovníci nemocnice vypínajú jeden prístroj za druhým. Avšak v momente, keď mal ich syn zomrieť, sa stalo niečo neuveriteľné.

Výsledky všetkých testov a vykonaných vyšetrení jasne ukazovali, že dojča by mal po odpojení od prístrojov zomrieť. Ale Karson nezomrel. Takmer okamžite po tom, čo lekári prístroje vypli, začal sám dýchať. Lisa s manželom boli šťastím bez seba aj napriek tomu, že im nikto nedokázal povedať, ako je to možné, ani ako dlho bude Karson ešte žiť. Odvtedy sa stav malého chlapca začal každým dňom lepšiť. O 10 dní neskôr sa dokonca zbavil kyslíkovej podpory, dokázal si udržať stálu telesnú teplotu a „presťahoval sa“ z inkubátora do postieľky.

Po ďalšom týždni si mohli rodičia odniesť svojho syna domov.

Tam naňho už netrpezlivo čakali jeho dvaja súrodenci, obe babičky aj starý otec.  Celá rodina pevne verí, že chlapček to v živote už bude mať len ružové! Prajeme mu hlavne veľa zdravia!

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!