„Nemôžem byť ešte viac pyšná.“ Toto iba 3-ročné malé dievčatko zavolalo na tiesňovú linku a zachránilo tak život svojej mamičke!

Toto šikovné dievčatko pomohlo svojej matke v pokročilom štádiu tehotenstva vo chvíli, keď to najviac potrebovala. Matka spadla zo schodov a bola vážne zranená.

Emma, ​​3-ročné dievčatko, zavolala záchrannú službu a operátorovi bola schopná povedať, čo sa stalo a kde býva. Len vďaka tomu prišla pomoc včas a zachránila matku aj nenarodené dieťa.

Žena bola po páde zo schodov okamžite odvezená do nemocnice. Pri páde pristála na bruchu a lekári predpokladali, že náraz odštartoval pôrod. Keby ju nevzali do nemocnice a nedali jej lieky, ktoré potrebovala, žena by porodila o sedem týždňov skôr pred termínom pôrodu. To mohlo vážne ohroziť zdravie malého chlapčeka, ktorého čakala.

Pani Bazzard si pri páde pretrhla placentu, takže keby sa jej nedostala pomoc dosť skoro, jej stav by bol veľmi vážny. Emme nikto nepovedal, ktoré číslo by mala vytočiť v prípade núdze, ale jej 5-ročný brat sa v škole učil o pohotovostných službách a pri stole rodina diskutovala o tom, čo sa v takej situácii musí urobiť. Len vďaka tomu dievča zachránilo svojej matke život.

Operátorka povedala dievčaťu, aby boli predné dvere odomknuté, až dorazia záchranári.

Mamička tohto dievčaťa teraz povedala, že je na ňu veľmi pyšná. Rodičia nemali ani tušenie, že dievča dokáže povedať, v ktorej ulici žije, nieto ešte číslo a mesto. Boli veľmi prekvapení, ale tiež veľmi vďační za to, že sa to malé dievča naučilo od svojho staršieho brata.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!