Neskutočný príbeh: 5-ročný chlapec zaspí vo vlaku a stratí svoju rodinu: Našli sa až o 25 rokov neskôr!

Malý chlapec z chudobnej rodiny v Indii zaspal vo vlaku a po prebudení sa ocitol vo vzdialenosti 1000 kilometrov od domova. Akokoľvek vám to môže pripadať neuveriteľné, je to pravda.

Chlapček sa volal Saro a mal iba päť rokov. Istý čas žil na ulici, kým ho nezobral policajt a neodviezol do detského domova. Saro si čoskoro našiel novú rodinu.

Ujal sa ho austrálsky pár a začal nový život v Tasmánii. Po rokoch mal horlivú túžbu dozvedieť sa viac o svojej rodine a pôvode. Preto začal hľadať pomocou Google Earth.

Saro nezabudol na svoju biologickú matku. Jej obraz sa mu z času na čas objavoval neustále. Začal ju hľadať s prenosnou taškou a notebookom. Bol veľmi odhodlaný a pevne rozhodnutý, že svoju rodinu určite nájde.

Použil svoje vedomosti z matematiky na výpočet súradníc a všetkého, akejkoľvek spomienky, na ktorú si spomenul zo svojho rodiska.

Po dlhom hľadaní nakoniec Saro našiel svoje rodisko, dedinu v strednej Indii. A tam sa mu spomienky začali objavovať jeden po druhej.

Les, v ktorom sa hral, ​​chrám, v ktorom sa jeho rodina modlila, malý mostík, tehlový múr a práve tam medzi ľuďmi na trhu stretol svoju biologickú matku.

Vieme si veľmi dobre predstaviť emócie, ktoré matka a syn cítili.

Po 25 rokoch sa našli.

Saro už má dve rodiny a svoj život rozdelil medzi Austráliu a Indiu. Miluje svoju biologickú matku, ale veľmi miluje aj svojich adoptívnych rodičov. Sarov príbeh inšpiroval tisíce ľudí.

Napísal dokonca autobiografiu, ktorá sa stala veľmi úspešným filmom v hlavnej úlohe so slávnou herečkou Nicole Kidman. Morálka príbehu: „Rodina je to najcennejšie, čo máme, a s odvahou a odhodlaním môžete dosiahnuť všetko.“

Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho so svojimi priateľmi.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.