Nikto takýto svadobný tanec matky so synmi nečakal. Táto štvorica dobyla srdce svadobčanov aj užívateľov internetu

Tanec matky so synmi patrí medzi veľmi výnimočné a vzrušujúce momenty celej svadby. Jeho klasická forma často hrnie hosťom slzy do očí. Tanec však, nie vždy musí byť tradičný.

Mladá matka troch dospelých synov sa rozhodla, že si s nimi zatancuje naraz. K tejto príležitosti si pripravili tanec, na ktorý sa môžete pozrieť na videu.

Vo videu uvidíte dospelú ženu, ktorá nehľadiac na svoj vek zorganizovala veľké svadobné vystúpenie.

V ňom sa rozhodla zatancovať si so všetkými tromi svojimi dospelými synmi. Všetko začína nenápadne, keď ju jeden zo synov sprevádza na parket a začínajú pomalý tanec.

Pokojná hudba však rýchlo končí a na parkete sa objavujú ďalší dvaja synovia, ktorí začínajú tancovať na Gangnam Style. Tancujúci pár predstiera, že je prekvapený.

Zakrátko si však všetci nasadzujú slnečné okuliare a tancujú synchronizovane.

Nahrávka obdivuhodného tanca matky so synmi sa dostala na sociálne siete, kde si rýchlo vydobyla uznanie ostatných, ktorí vyjadrili svoj údiv v komentároch. Ťažko uveriť, že je to ich mama, „okomentoval jeden z užívateľov.

„Mama vyzerá ako supermodelka,“ lichotili niektorí. „Wow. To nie je možné. Je nádherná a vyzerá o desať rokov mladšia ako jej synovia! “ Choreografi, ktorí tanečné zostavu vymysleli, potvrdili, že na videu je naozaj matka so synmi.

Sledujte video:

Sú perfektní, čo myslíte?

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň.

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň.

zdroj: youtube.com