Otecko poprosil ľudí na internete o fotku svojej zosnulej dcérky bez hadičiek: TO, čo však pre neho spravili cudzí ľudia, vás dojme!

Nathal Steffel z Ohia, zúfalý otecko, ktorému zomrela len 6-týždňová dcérka, si veľmi želal, aby mal na pamiatku jej fotku, na ktorej by bolo dievčatko bez nemocničných hadičiek.

Chcel si ju zapamätať aj inak aj spolu s jej mamičkou a súrodencami.

Svoju prosbu o vyretušovanú fotografiu dal na portál reddit a poprosil užívateľov o láskavú pomoc. Za necelých pár hodín mu obratom prišli nádherné fotografie od cudzích ľudí, ktoré ho dojali.

Jeho prosba na sociálnej sieti znela takto:

„Moja dcérka zomrela po dlhom boji v nemocnici. Keďže bola celý život v nemocnici, nemali sme žiadnu jej fotku, na ktorej by bola bez všetkých tých hadičiek. Môže mi niekto odstrániť z fotografie tie hadičky?“ prosil otec zosnulého dievčatka.

Z množstva fotiek, ktoré mu ľudia poslali, bol otec neskutočne šťastný. Svoju malú princezničku má tak navždy zvečnenú.

„Bol som ohromený fotografiami, ktoré som dostal,“ povedal. „Moja žena a ja sme boli tak vďační, že toľko ľudí si urobilo čas vo svojom vlastnom živote a buď poslalo sympatický odkaz súcitu, alebo úžasnú kresbu. Urobili ste nás neskutočne šťastnými. Ďakujeme.“

Na fotografiách je vidno, že si na nich cudzí ľudia dali naozaj záležať. Dokonca niekto z nich malé dievčatko aj nakreslil.

Zdroj: Reddit.com

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním.

Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.