Pozrite si fotografie žien s rôznym postihnutím: Každá sme JEDINEČNÁ a ORIGINÁLNA!

Bezchybný a dokonalý nie je nikto z nás. Sme ľudia. Za krásne považujeme veľakrát len to, čo je bezchybné či dokonalé. V Japonsku je však krása definovaná úplne inak. 

Kintsugi: Táto tradičná japonská metóda opráv oslavuje jedinečnosť rozbitých vecí zdôraznením ich prasklín a zlomov namiesto ich skrývania alebo maskovania. Do prasklín a rýh na keramike sa pridáva zlato, takže opravený kus je ešte krajší ako originál a dostane nové estetické kvality aj nový život.

Čo keby sme o sebe zmýšľali úplne rovnako? Že naše jazvy a znamienka ešte vyzdvihujú našu krásu a jedinečnosť? Práve táto myšlienka sa stala inšpiráciou pre najnovší projekt od úžasného fotografa.

Murat Ozkasim, fotograf nafotil modelky zo Zebedee Management – ​​jedinej agentúry v Spojenom kráľovstve, ktorá zastupuje ľudí všetkých vekových kategórií s postihnutím alebo viditeľnými odlišnosťami. Jej krédom je podpora rozmanitosti.

Kathleen

Nancy

Amy

Vicky

Monique

 

April

Jade

Lisa

Shani

Bethan

Sophie

Chantelle

Georgina

Chloe

Madisson

Cara

Tess

Katy

Prečítajte si tiež:

Zdroj Foto: zebedeemanagement.co.uk

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať krásne noviny každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!