Pravdivý príbeh: Muž zachránil odhodeného novorodenca a po dlhých rokoch sa konečne opäť stretli!

Nasledujúci príbeh patrí medzi tie veľmi dojemné, ktoré naozaj zasiahnu srdce každého z nás. Radi by sme sa oň s vami podelili…

Aj napriek smutnému začiatku má príbeh šťastný a dojemný koniec.

Joe Campbell je bežný obyvateľ Veľkej Británie, ktorému sa počas jedného dňa úplne prevrátil život hore nohami. Pred 22 rokmi si chcel zavolať z telefónnej búdky vo východnom Londýne. Zbadal ale niečo, čo mu naozaj vyrazilo dych. Vnútri v telefónnej búdke ležala nákupná taška a z nej sa ozýval tichý plač.

Keď do tašky nazrel, zistil, že sa vo vnútri nachádza malé bábätko. Neváhal ani sekundu a okamžite zavolal políciu.

Bábätko, dievčatko v telefónnej búdke nikto nezabudol nedopatrením. Jej matka ju tu nechala napospas svojmu osudu. Všetko urobila ako zúfalý krok, ale vo svojej podstate z dobrej vôle a s dúfaním, že svojej malej dcére dá šancu na lepší život, keď ju tu niekto nájde. Sama sa totiž o ňu kvôli dlhodobej ťažkej životnej situácii nemohla starať. Mala mnoho problémov, zažívala domáce násilie, nemala dostatok finančných prostriedkov a mala už 6 detí, o ktoré sa s ťažkosťou dokázala postarať…

Dokonca zúfala matka skúšal aj volať do detského domova, jej dcéru však nechceli prijať. Preto sa ju rozhodla odložiť a práve Joe Campbell ju našiel.

Po zavolaní polície bábätko išlo ako prvé do nemocnice. Zdravotne bolo v poriadku, takže bolo krátko na to prevezené do detského domova s ​​voľnou kapacitou. Malé dievčatko pomenované Kiran bolo ich niekoľko týždňov staré, a preto netrvalo dlho a čoskoro našlo rodinu, ktorá si ju adoptovala. Sám Joe Campbell by ju tiež chcel adoptovať, pretože vďaka tomuto zážitku k nej získal veľmi blízky vzťah, avšak žil niekoľko rokov slobodne bez manželky, teda mu osvojenie nebolo umožnené.

Po adopcii mal muž, ktorý ju našiel zákaz sa s malou Kiran už vídať, napriek tomu jej pravidelne posielal hračky a iné darčeky do jej nového domova.

Kiran sa však po celý život nedozvedela, od koho tieto balíčky sú. Až v čase svojej plnoletosti spoznala svoj príbeh a zistila, že bola adoptovaná.

Tiež zistila, že o osvojenie mal záujem ten muž, ktorý ju ako malú v telefónnej búdke našiel. Rozhodla sa svojho záchrancu nájsť. Nevedela však, ako sa volá ani kde býva. Preto zverejnila svoj dojemný príbeh na rôznych sociálnych sieťach a dúfala, že sa správa dostane pomocou zdieľania až onomu záchrancovi.

Skutočne sa tak stalo a Kiran sa mohla po celých 22 rokoch prvýkrát stretnúť s Joem Campbellom. Rýchlo spolu nadviazali blízky vzťah. Joe Kiran považuje už dlho za svoju dcéru a ona sama ho tiež prijala ako svojho druhého otca a záchrancu.

Zdroj Foto: Boredpanda

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme.