Pre všetky mamičky: Unavená mama napísala list, ktorý sa dotkne srdce každej z nás…

Materstvo je jednou z najväčších radostí v živote, no môže byť aj jednou z najnáročnejších skúšok. Od tých najmilších chvíľ smiechu až po ťažké chvíle, akými sú výbuchy zlosti.

Tento list sa dotkol sŕdc tisícok mamičiek, ale aj otcov. ♥️ Pre všetky mamy, ktoré majú pocit, že vo výchove občas zlyhávajú:

“Toto sú slová pre matku, ktorá sa so slzami na tvári schováva v kúpeľni a potrebuje minútu prestávky.

Pre matku, ktorá je taká unavená, že sa cíti neschopná fungovať a urobila by čokoľvek, aby si mohla ľahnúť a dopriať si odpočinok, ktorý tak zúfalo potrebuje.

Matku, ktorá sedí sama v aute a vychutnáva si kúsok čokolády, pretože sa občas nechce podeliť…

Pre matku, ktorá plače na gauči, pretože kričala na dieťa a teraz je jej to ľúto a má pocit, že zlyhala.

Pre matku, ktorá si zúfalo oblieka staré džínsy, ktoré sú jej úzke, pretože sa chce pozrieť do zrkadla a spomenúť si na to ako kedysi vyzerala.

Matku, ktorá si objednala pizzu, pretože jej navarený obed sa nepodaril tak ako by chcela.

My mamy, sme dôležité, aj s našimi chybami!

Materstvo, to je obdobie života, ktoré je veľmi náročné. Je naozaj veľmi ťažké, plné výziev, je to šialené obdobie v živote.

Nakoniec to však všetko bude stáť za to. Ale zatiaľ je to ťažké. A pre každého z nás je to ťažké iným spôsobom. Aj keď o tom takmer nikdy nehovoríme… Avšak všetka námaha stojí za to, spomeňte si na svoje dieťa. Tie malé oči, ktoré sa na vás pozerajú – myslia si, že si dokonalá.

Myslia si, že ste tá najúžasnejšia osoba na svete. Tie malé ručičky, ktoré sa k vám chcú dostať, aby vás držali – myslia si, že ste najsilnejšia žena, super-hrdinka.

Myslia si, že môžete dobyť svet.

Tie malé ústa, ktoré s chuťou, či občas s nechuťou jedia jedlo, ktoré ste im dali – ale napriek tomu vedia, že ste najlepšia, pretože ste im naplnili žalúdok. Chcú len vás. Vaše deti chcú len vás! Pretože ste jednoducho SUPER MAMA! Ste úžasná a všetko zvládnete, nezabudnite na to!“

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme.