Pred chemoterapiou sa rozhodla ostrihať si svoje krásne dlhé vlasy! Takto nabrala silu na liečebný proces, ktorý ju čaká!

Väčšina ľudí, ktorí chcú zažiť radikálnu zmenu, to väčšinou urobí z estetických dôvodov – jednoducho sa cítia krajšie ako zvonku, tak aj zvnútra.

Niektorí však musia ísť ku kaderníkovi z úplne iných dôvodov. Aspoň to bol prípad mladej ženy Laury. Po diagnostikovaní rakoviny Laura oslovila Jeroma Lordeta v slávnom salóne Pierre Michel v New Yorku. Pred chemoterapiou chcela získať nový vzhľad a nabrať silu na zložitý liečebný proces, ktorý ju čaká.

A Jerome presne vedel, čo urobí, aby splnil Laurine želania. Chcel jej pomôcť v čase núdze a využil na to všetky svoje schopnosti. Keďže vedel, aké dôležité je to pre Lauru, vložil do práce celé svoje srdce.

Pred začatím liečby Laura nehľadala len nový vzhľad, potrebovala niečo povznášajúce a pozitívne.

Najprv jej odstrihol 30 centimetrov dlhé hnedé vlasy. Bol to trochu šok, ale nakoniec si uvedomila, že je to súčasť jeho plánu.

Jerome potom pokračoval v práci, no Laura netušila, aký bude konečný výsledok.

V salóne Pierra Michela sa dievča nenechalo len ostrihať. Na dokončenie Laurinej premeny priviedli aj jednu zo svojich najtalentovanejších vizážistov, Katherine. Obočie, nová farba očných tieňov, lícenka a rúž pozlátili krásnu Laurinu tvár.

Pozrite si neuveriteľnú premenu vo videu nižšie.

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme.