Prežila veľmi vážnu nehodu a jej tvár bola jej následkom znetvorená: Jej priateľ ju neopustil a deň po zranení ju dokonca požiadal o ruku!

Skutočne pravá láska nepozná prekážky a výhovorky. Muž z Indie menom Jai má za sebou zaujímavý životný a milostný príbeh.

V mladosti stretol krásne dievča menom Sunitha. Keď ju uvidel, na prvý pohľad sa do nej zamiloval.

„Od prvého dňa, keď som ju uvidel, boli moje oči upreté iba na ňu, ale hanbil som sa,“ povedal Jai.

Ako tínedžeri sa skamarátili a začali spolu tráviť voľné chvíle.  „Zdieľali sme veľa pocitov, ale nevedela som, čo ku mne cítil Jai, nikdy sa nevyjadril,“ povedala Sunitha.

Po promócii síce na pár rokov stratili kontakt, komunikovať začali opäť prostredníctvom sociálnych sietí.

Sunitha ho pozvala na jej narodeninovú oslavu a ich láska rozkvitla. Život však prináša aj menej pekné veci, čo si Sunitha uvedomila doslova na vlastnej koži. Jedného dňa, keď išla domov, mala dopravnú nehodu, pri ktorej utrpela ťažké popáleniny a tým aj znetvorenie tváre.

Keď sa to dozvedel Jai, ponáhľal sa za ňou do nemocnice a nezmohol sa na nič iné ako na plač.

Mnohí by si mysleli, že po jej tragickej nehode a znetvorenej tvári ju Jai opustí. To sa však nestalo. „Na druhý deň som sa jej opýtal, či sa stane mojou manželkou. A ona povedala ÁNO, aj keď si najskôr myslela, že žartujem.“

Hoci bol osud k Sunithe krutý, dnes je šťastná a žije úplne plnohodnotný život a to najmä vďaka svojmu manželovi. Ten ju nielen, že neopustil, ale v nemocnici ju navštevoval každý deň a bol jej mimoriadne veľkou psychickou oporou. „Po strašnej nehode a peklom, ktorým si musela prejsť, vyšla na povrch jej skutočná krása. Milujem ju taká aká je a navždy budem.“ 

Ovocím ich veľkej lásky bola prvorodená dcérka a druhorodený synček! Celej rodinke prajeme len to najlepšie a krásny život!

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!