Rodičia sa pochválili svojim milovaným dieťaťom na sociálnych sieťach, ktoré aj napriek chorobe veľmi milujú: O otrasnej reakcií okolia sa im však vtedy ani nesnívalo…

Zdá sa, že svet, v ktorom žijeme, je plný zlých ľudí. Manželia Goldmanovci sa celé dva roky snažili o bábätko. Strácali nádej, už si mysleli, že to nepôjde, ale nakoniec sa rodičmi stali!

Lenže bohužiaľ, keď už konečne k tehotenstvu došlo, nastali komplikácie, s ktorými nikto nepočítal. Manželom sa narodilo dievčatko, ktoré je veľmi vážne postihnuté.

Napriek tomu sú neskutočne milujúci rodičia a tak sa pochválili svojou dcérkou na sociálnych sieťach.

Mama bola brutálne napadnutá ľuďmi z internetu za to, že nepočúvla rady lekárov a dieťa si nechala.

Dievčatko menom Batya sa narodila s 2 veľmi zriedkavými genetickými poruchami, Pfeifferovým syndrómom a Antleyho Bixlerovým syndrómom.

Ľudia začali rodičom nadávať a niektorí jedinci dokonca jej dcérke priali smrť, počúvali slová, že je monštrum a mala by byť mŕtva… Ich blízki sa k nim dokonca otočili chrbtom. Ich dcérka sa narodila s vážnou poruchou, kedy nedokáže sama dýchať a má zdeformovanú lebku, skrútenú chrbticu a je slepá a hluchá. O komplikáciách sa Rachel dozvedela v 7. mesiaci tehotenstva.

Hoci vedela, že jej dieťa sa nenarodí úplne zdravé, rozhodla sa, že si ho nechá. Zo strany príbuzných, známych a tiež cudzích ľudí však počúva mnoho nadávok. Ľudia jej rozhodnutie nechápu a dokonca želajú jej dcérke smrť.

Od narodenia Batya bojuje zubami nechtami o život… Doteraz bola 6-krát resuscitovaná a odmieta sa vzdať svojho vzácneho života.

Batya sa však usmieva tým najkrajším úsmevom, aký ste kedy videli… tak pevne sa prisaje k vášmu prstu svojou drobnou rúčkou… a keď ju drží, na tvári má najspokojnejší výraz… Jej rodičia veria, že si zaslúži lásku ako každé iné dieťa.

„Lekári povedali, že pre ňu nemôžu nič urobiť… takže ju máme doma, staráme sa o ňu a milujeme ju 24 hodín denne. Len tak rýchlo sa jej nevzdáme… „

Aký máte na celú situáciu názor vy? Myslíte si, že je normálne ako sa voči nim chová ich okolie? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: helpbatya.com

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.