Rodičia si adoptovali 6-ročné dievčatko: To, čo však zistili, ich šokovalo, ale zachránilo im to DOSLOVA život!

Adopcia malého dieťaťa je obrovský čin a tiež zodpovednosť. Vyžaduje riadnu starostlivosť a pozornosť všetkých strán. Než dostanete dieťa do starostlivosti, predchádza tomu pokojne aj niekoľko rokov čakania.

A keď na adopciu dôjde, môže aj potom vyjsť najavo mnoho ďalších vecí, ktoré ste o dieťati nevedeli.

Niektoré veci by však mali zostať skryté. Jeden americký pár ohrozil vlastné životy tým, že sa rozhodol adoptovať šesťročné dievčatko.

Kristine a Michael Barnett už boli rodičmi troch detí. V roku 2010 sa rozhodli ešte adoptovať šesťročné dievčatko Natalii, ktorá sa narodila na Ukrajine.

Natalia síce navonok vyzerala ako dieťa, ale Kristine prišlo, že sa chová veľmi podivne a nakoniec sa sama uistila, že jej a Michaelovi chce zničiť život.

Natalia údajne svojim adoptívnym rodičom robila naprieky. Adoptívnej matke sa snažila niekoľko krát ublížiť, sotiť ju, naliať jej do kávy bielidlo a v zásade hrozilo aj to, že by ju mohla v spánku otráviť.

Ukázalo sa tiež, že Natalia už menštruovala a hádzala svoje krvavé šaty do koša, aby ich pred rodičmi skryla. Kristine zistila, že si nikdy nehrá s deťmi a používa slová, ktoré sú typické pre teenagerov.

Rodičia sa pokúsili situáciu zvládnuť sami a verili, že ich adoptívna dcéra mala psychologický problém.

Vzali ju na lekársku prehliadku, kde sa Natalia priznala, že svojich rodičov chcela zabiť a neľutovala žiadneho zo svojich činov.

Lekári odhalili, že sa nemohla narodiť v roku 2003, ale oveľa skôr a v dokumentácii je chyba. Kristine teda požiadala o určenie skutočného veku Natalie.

Výsledky zistili, že jej kostná dreň vykazuje osobu vo veku aspoň 14 rokov, ale iní lekári tvrdia, že je Natalii najmenej 28 rokov a má poruchu rastu. Tiež bola potrebná psychiatrická liečba.

Rodičia si potom uvedomili, že sa stali obeťou podvodu.

Ľudia, ktorí adopciu sprostredkovali, boli obvinení z podvodu a falšovania dokumentov a nakoniec prepustení na kauciu.

Natalia, po tom, čo jej duševné zdravie začalo vážne upadať, bola umiestnená do psychiatrickej liečebne, kde sa údajne priznala k skutočnému veku, ako aj k popisu pokusu o zabitie členov rodiny. Natália má podozrenie na takmer 30 rokov.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.

Prečítajte si tiež:

Žena šla na plastickú operáciu, aby sa viac páčila manželovi: Ten podal návrh o ROZVOD!