Rodičia siamských dvojčiat nemali vôbec dostatok financií na ich oddelenie: Títo lekári operáciu vykonali zadarmo!

Tím lekárov v Indii teraz plnil titulky všetkých novín. Úspešne oddelili siamské dvojčatá, a urobili to úplne zadarmo! Po dokončení úspešnej operácie sa lekári zhromaždili a vytvorili si hromadnú selfie fotografiu.

Dievčatká boli spojené bruškom a ich spoločná hmotnosť bola iba 3,5 kg.

Rodičia mali z operácie pochopiteľné obavy, ale tím lekár ich presvedčil, že oni sú tí najlepší. Chudobní rodičia len trojdňových dvojičiek však nemali dostatok peňazí na to, aby za zložitú operáciu a oddelenie svojich detí zaplatili.

Títo lekári sa rozhodli vykonať všetko zadarmo.

Všetci sa zhodli, že v ich nemocnici išlo o tú najneobvyklejšiu operáciu, ktorá sa tu doteraz odohrala. Napriek náročnej úlohe všetko dopadlo úspešne a obe dievčatá prežili. Selfie fotografia vyjadruje radosť a úspech lekárov, pre ktorých bola operácia veľmi náročná, kvôli malému zásobovaniu krvi oboch dojčiat. 30-člennej armáde profesionálov sa ju podarilo úspešne zvládnuť – niet divu, že všetci vyzerajú tak šťastne. Obom dievčatám sa vedie dobre a sú zdravé a spokojné.

Čo hovoríte na tento neuveriteľný výkon lekárov? Zdieľajte článok medzi priateľmi a podeľte sa o tento unikátny príbeh plný profesionality a tiež ľudskosti.

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.