Rodičia začali používať tieto 4 pravidlá pri výchove ich neposlušných synov! Naozaj to FUNGUJE!

Títo mladí rodičia sa rozhodli s ostatnými zdieľať prostredníctvom internetu a sociálnych médií svoj trik, ktorým v podstate vyzreli na neposlušnosť svojich detí.

Vraj to skutočne funguje. Už viac ako rok žije rodina v úplnej pohode a pokoji.

Žena, ktorá sa rozhodla zdieľať svoj príbeh, tvrdí, že trik ktorý vymyslela s manželom, naozaj funguje. Jej dvaja synovia vo veku deväť a sedem rokov sa prestali vďaka tomu biť a hádať. Okrem iného začali byť aj viac poslušní.

Pravidlo číslo 1: Zabudni na hodiny

Prvým pravidlom je to, že rodičia sa nebudú v piatok riadiť hodinami. Nechajú skrátka svojich milých potomkov večer hore do tej doby, kedy je im to príjemné. Večierka pri piatkovej pohode neexistuje. Deti sa však celkom dobre samé unavia a k spánku sa čoskoro uložia bez problémov.

Pravidlo číslo 2: Jedz len to, čo ti chutí

Pri takejto piatkovej pohode môžu jesť deti to, čo chcú. Spravidla sa rodina zíde v kuchyni a niečo spoločne uvarí či upečie. Alebo si objedná obľúbené jedlo v reštaurácii. Základom je, aby vaši potomkovia zaspávali spokojní a do sýtosti najedení. Žena tvrdí, že ich synovia milujú toasty, maslové croissanty a tiež popcorn.

Pravidlo číslo 3: Zabávajte sa pomocou spoločenských hier

Ďalším dôležitým bodom v tento deň je hranie obľúbených detských hier až do neskorých hodín. Pritom sa konzumujú lahodné jedlá. Myslené tým sú predovšetkým doskové hry, pri ktorých si celá rodina môže posedieť ako na gauči v obývačke, tak napríklad na koberci. Mladá mamička tvrdí, že sa ich rodina delí na dva tímy – starí a mladí. Tým sa učia ich synovia spolu viac spolupracovať. A údajne to má na chlapcov dobrý vplyv.

Pravidlo číslo 4:Večer je zakončený filmom

Zavŕšením celého voľného dňa je pozretie si dobrého filmu, ktorý bude baviť predovšetkým deti. Mladá mamička sa zveruje s tým, že v minulosti sa ich synovia kvôli výberu filmu hádali alebo sa dokonca zatvárali s plačom v detskej izbičke. Po zavedení takéhoto dňa sa všetko diametrálne zmenilo. Dnes chce jeden z chlapcov pustiť taký film, ktorý urobí radosť bratovi.

Tak ako milí rodičia, vyskúšate to, inšpirujete sa, alebo už máte niečo podobné doma zavedené? Dajte nám vedieť!