Súrodenci kúpili tento opustený a zaprataný dom, v ktorom nikto 40 rokov nebýval: Pozrite sa ako ho zmenili!

V jednom zo štátov Austrálie, bol dom uvedený do predaja. Lákavo nízka cena prilákala veľa kupujúcich, ale po vzhliadnutí sa nikto nechcel stať majiteľom tohto domu.

Ide o to, že predchádzajúci majiteľ bol strašným lenivcom a počas 40 rokov dom nikdy neupratoval. Okrem toho sa neobťažoval vynášať staré zbytočné veci a zhromažďoval iba rôzne odpadky.

Výsledkom bolo, že takmer o pol storočia neskôr sa dom zmenil v skládku s nechutným zápachom.

Niet divu, že keď majiteľ zomrel, potom už dlho nikto dom kúpiť nechcel.

Susedia tvrdia, že bývalý majiteľ domu nebol chudobný človek, pretože si mohol dovoliť nepracovať 40 rokov a sedieť doma bez problémov. Zároveň však šetril na všetkom, dokonca aj na pani na upratovanie, a „normálne“ žil medzi horami odpadkov a nečistôt. Obidvoch bratov priťahovala nízka cena bývania a prišli z iného štátu, aby si dom prezreli.

Kým sa tam chlapci dostali, mysleli si, že našli ideálnu variantu, ale ani si nevedeli predstaviť, akú hrôzu v tomto dome uvidia. Keď bratia dorazili, okamžite pochopili, prečo nikto nechcel kúpiť dom.

Bolo nemožné vstúpiť bez plynovej masky.

Napriek otrasnému stavu bývania, bratia uzavreli s realitnou spoločnosťou dohodu o kúpe a začali zbierať odpadky. Trvalo im dva mesiace, než dostali všetky odpadky z domu von.

Občas začali ľutovať, že ho kúpili. Keď konečne vyčistili všetky izby, bolo jasné, že dom vyzerá celkom dobre.

Hlavné výzdobou budovy boli vysoké stropy. V prízemí sa podarilo vytvoriť obrovská sála s panoramatickými oknami a s výhľadom na nádvorí.

Vedľa zariadeného kuchynského kútu v kombinácii s obývacou izbou. Pracovňa bola malá, ale pohodlná.

Druhé poschodie malo štyri spálne. Dve z nich boli určené bratom a dve pre hostí. Okrem toho, tu bolo dosť priestoru pre veľkú halu.

Na pozemku urobili chlapi trávnik a veľký bazén. Dokázali tiež vybudovať veľkú terasu pre relaxáciu. Mladí ľudia navrhli celý interiér domu v jasných farbách.

Rozhodli sa dať nábytok len nevyhnutne nutný, aby nedošlo k preťaženiu vnútorného priestoru. Vďaka tomu dostali bratia štýlový a pohodlný domov, o ktorom už dlho snívali.

Zdroj: lemurov.net

Ak sa Vám náš článok páčil a vyčaroval Vám úsmev na tvári, zdieľajte ho a potešte aj Vašich priateľov!

Vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť a energiu prinášať Vám nové DOBRÉ SPRÁVY každý deň.