Tento 65-ročný „starček“ môže konkurovať oveľa mladším ročníkom: Je samý sval!

Liang Xiang je 67-ročný muž, ktorý má vynikajúcu fyzičku, telo dvadsaťročného atléta a chuť do života, akú majú snáď len malé deti.

Skrátka v jeho prípade je vek tou poslednou veličinou, ktorá ho zaujíma. Žije naplno a ide za svojimi snami.

Do telocvične pritom začal chodiť len pred 17 rokmi. Nie preto, že by musel, ale jednoducho chcel. Bodybuilding sa mu zapáčil, a tak u neho zostal. A výsledky jeho každodenných tréningov sú viditeľné na prvý pohľad.

Liang Xiang je bývalý úspešný obchodník, ktorý si zo svojho veku rozhodne nič nerobí. Svoje peniaze utratil za autá, jazdí pravidelne závody v Číne i mimo nej. Práve automobilový šport ho priviedol aj do posilňovne, pretože na pretekanie na špičkovej úrovni je fyzická kondícia potrebná.

A čo sa týka diét, má Liang Siang tiež svojráznu metódu. „Jem úplne všetko, čo chcem. Podmienkou je, aby môj žalúdok bol plný len zo 70 percent. Potom môžem jesť čo chcem.

Moje telo si samo povie, čo potrebuje, „tvrdí Liang Xiang, ktorý vraj jej sedemkrát denne a ako hovorí, jedlo je jeho obrovská vášeň.

Tak nezostáva, než len popriať pánovi Liangovi Xiangovi veľa šťastia a možno sa hlboko zamyslieť nad svojou vlastnou životosprávou.

Zdroj: dailymail.co.uk

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň