Tento malý, 8-ročný chlapček napísal list svojej zavraždenej mamičke: „Viem, že si anjel a jedného dňa si tento list prečítaš“

Chlapček menom Reece Dunne z Cheshire na severozápade Anglicka mal iba osem rokov, keď za tragických okolností prišiel o matku Elliu.

29-ročná matka nemala šancu vidieť svojho syna vyrastať, pretože bola brutálne znásilnená, potom ubitá na smrť a vložená do kufra auta v lese, ktoré vrah podpálil. Odborníci tvrdia, že po podpálení mohla dokonca žiť, ale dodnes to zostáva nejasné.

Mladá žena bola niekoľko dní nezvestná, kým polícia nakoniec neobjavila jej pozostatky v neďalekom lese. Jej krutá smrť šokovala nielen jej priateľov, syna a rodinu, ale celé Anglicko.

Predovšetkým bolo pre jej malého syna malého Reeca nepochopiteľné, čo sa stalo jeho matke, o ktorej vždy vedel, že je silná a ktorá sa dokázala vyrovnať so životnými ťažkosťami. Jeho mamička tu vždy bola pre neho a on to nechápal…

Nakoniec svoje pocity popísal v liste, ktorý venoval svojej mamičke:

„Mojej mamičke,

Milujem ťa milión-krát na tomto svete.
Prial by som si, aby si nebola mŕtva.
Pamätám si, ako sme sa spolu hrali, bol som taký šťastný.
Viem, že teraz si anjela môžeš sa na mňa stále pozerať a jedného dňa si prečítaš tento list.
Som veľmi smutný, ale sľubujem, že budem silný a odvážny.

Milujem ťa, Reece ”

Po prečítaní listu od osemročného chlapca sme ledva zadržiavali slzy.

Jej vrah, 40-ročný Craig Proctor bol zatknutý a odsúdený na doživotie. Našťastie tento rozsudok zmierni bolesť malého chlapca a rodiny, aj keď už nikdy nebudú môcť vidieť svoju vzácnu dcéru, manželku a matku.

Je to už pár rokov, čo malý chlapec poslal tento list do neba, odvtedy sa musel hrať, smiať a plakať bez matky.

Ale John, jeho otec je tu vždy pre neho, podporuje ho a robí všetko pre to, aby jeho dieťa nepociťovalo tak strašnú stratu – akou je prísť o milovanú mamičku.

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.