Tomu hovoríme skutočná láska na celý život: Manželia boli spolu celých 71 rokov a zomreli v jeden deň, len 12 hodín od seba

Vzťahy v týchto dňoch často začínajú a končia rýchlosťou blesku. Zdá sa, že сeloživotná láska je zastaraný výmysel spisovateľov a filmárov, ktorý nemá nič spoločné s realitou.

Ale manžel a manželka zo Spojených štátov, ktorí boli manželmi 71 rokov a zomreli v rovnaký deň, preukázali, že existuje naozaj večná láska!

Herbert DeLeigl (94) a Marilyn Francis DeLeigl (88) zomreli 12. júla a od seba len 12 hodín.

Pár sa stretol pred 72 rokmi.

„Francis pracovala na mieste zvanom White Way Cafe v Waynesboro,“ povedal Herbert DeLague. „Videl som ju chodiť sem a tam a pozeral som sa na ňu dovtedy, až som konečne dostal odvahu požiadať ju o rande.“ Išli do kina a o rok neskôr ju požiadal, aby sa stala jeho manželkou.

Marilyn DeLeigl strávila v Nemecku šesť rokov so svojím manželom, ktorý slúžil v armáde počas druhej svetovej vojny. Herbert DeLeigl tiež slúžil v Kórei a Vietname a po 22 rokoch služby odišiel z armády.

Pár po sebe zanechal šesť detí, 16 vnúčat, 25 pravnúčat a tri prapravnúčatká.

Odborníci hovoria, že smrť skoro po smrti milovaného človeka nie je tak neobvyklá, a je to všetko o takzvanom „syndróme zlomeného srdca“. „Syndróm zlomeného srdca je veľmi skutočný jav. Keď niekto počuje šokujúce správy – dochádza k masívnemu uvoľňovaniu stresových hormónov. Vstúpia do krvného obehu a masovo útočia na srdce, „vysvetľuje psychiater Matthew Lorber. Ťažký emočný šok môže spôsobiť, že srdce dramaticky oslabí a povedie k infarktu.

Veríte v celoživotnú lásku? Podeľte sa s nami o váš názor do komentárov!

Zdroj: lifter.com.ua/

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň.