Umierajúcemu otcovi sa splnilo jeho posledné želanie: Držať novonarodeného syna v náručí, na druhý deň zomrel…

Pre ženu, ktorá porodila syna, a hneď na druhý deň jej zomrel manžel, musí byť táto doba veľmi zložitá. Nikto z nás by ju nechcel zažívať.

Tento príbeh, opisuje stav otca, ktorý sa dožil iba prvého dňa svojho dieťaťa.

Muž síce zomrel, ale bol veľmi šťastný, pretože mohol pochovať svojho syna aspoň raz v živote – druhý deň skonal.

Deň pred tým, než môj manžel zomrel, si splnil svoje jediné prianie – držať svoje novorodené dieťa v náručí a venovať mu bozk.

Christopher Stone zomrel tento rok. Muž bol pracovitý, dobrý a so svojou ženou už dlhý čas plánovali dieťa. Bohužiaľ žena nemohla otehotnieť. Pred necelým rokom sa na pár usmialo šťastie a žena otehotnela.

Vzápätí sa ale dozvedeli správu, ktorá im oznámila, že trpí ochorením pľúc, ktoré sa rozvinulo z dôvodu vdychovania škodlivých látok, ktoré každý deň dýchal pri vykonávaní svojej práce. Bol totiž murár. Táto správa pár zasiahla a dúfali, že sa z ochorenia vylieči.

Jeho stav sa nezlepšil, naopak sa zhoršoval. Posledný mesiac pred plánovaným pôrodom ležal muž v nemocnici na dýchacích prístrojoch.

Deň pred jeho smrťou žena porodila zdravého a krásneho chlapca, obaja boli v poriadku. Chlapec dostal meno Coy. Posledné prianie muža bolo to, aby mohol pochovať a pohladiť svojho nenarodeného syna, to sa mu určite splnilo.

Christopher svoje dieťa objímal, choval a hladil po hlave. Bol však tak slabý, že nedokázal povedať ani slovo.

Na komunikáciu mal poznámkový blok, do ktorého všetko písal.

Posledná jeho správa znela nasledovne: Milujem svoje dieťa, som požehnaný! Boh je dobrý a dovolil mi vidieť svojho syna.

Ďakujem za všetko, čo som kedy mohol zažiť! Nasledujúci deň bohužiaľ Christopher zavrel oči a odišiel do neba.

„Som šťastná, že si môj manžel mohol svoje dieťa pochovať. Som vďačná za to, že jeho úsmev a duša zostanú v našom synovi! Odpočívaj v pokoji, Christophere!“ boli posledné slová jeho manželky.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.