V ktorých mesiacoch sa rodia najnadanejšie deti?

Plánovanie bábätka je pre každý pár výnimočný čas. Okrem návštevy lekára, užívania rôznych vitamínov a liekov môže narodenie dieťaťa ovplyvniť aj mesiac, v ktorom sa narodilo.

S týmto názorom súhlasil aj šaman a jasnovidec, žena menom Kazheta Achmetzhanová. Okrem toho prezradila, v ktorých mesiacoch sa rodia najnadanejšie deti.

Február

Deti narodené vo februári milujú a oceňujú slobodu a rebelujú, ak sú nútené robiť niečo proti svojej vôli. Často, keď vyrastú, stávajú sa umelcami a predstaviteľmi iných tvorivých profesií. Sú empatickí od prírody. Bývajú dosť tajnostkárski a potrebujú čas a povzbudenie, aby sa otvorili druhým ľuďom.

September

Deti narodené v septembri nielenže žijú najdlhšie, ale dosahujú aj najvyššie kariérne výsledky. Je tiež pravdepodobnejšie, že získajú vyššie vzdelanie. Osobne sú opatrní, ohľaduplní, starostliví a mimoriadne organizovaní. Radi plánujú dopredu a majú tendenciu kritizovať tých, ktorí nerobia to isté. Tiež ich povaha ich núti starať sa o seba a chrániť svoju rodinu a priateľov.

November

Deti narodené v novembri sú silné, inteligentné a tvrdohlavé. Ich tvrdý zovňajšok ukrýva srdce zo zlata. Ich odvážna a očarujúca povaha z nich robí dušu každej spoločnosti. Keďže sú úprimní a oddaní svojej práci, nič ich neurobí šťastnejšími ako dobre vykonaná práca. Ich láska k hádankám a záhadám z nich robí skvelých detektívov a zvyčajne im pomáha rozlíšiť pravdu od lží.

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme.