Video dvojčiat z pôrodnej sály nás hneď veľmi dojalo: Takáto súrodenecká láska sa vidí len málokedy!

Ešte v roku 2013 preletelo celým svetom video čerstvo narodených dvojčiat, ktoré roznežnili srdcia všetkých, ktorí záznam videli.

Zdravotná sestra zdieľala roztomilé video novonarodených dvojčiat, u ktorých bola aplikovaná technika kúpania, ktorá napodobňuje život v matkinej maternici.

Súrodenci sa aj po narodení neprestávali objímať.

Video ponúka jedinečný pohľad na to, ako by mohol vyzerať život dvojčiat v matkinej maternici, kde sa bábätká navzájom objímajú a maznajú. Záznam od svojho zverejnenia nazbieral milióny pozretí a roztavil srdce nejedného užívateľa internetu.

Brat a sestra sa stále, aj krátko potom, čo prišli na svet, držia, objímajú a plávajú spoločne vo vaničke plnej vody.
Na videu možno vidieť dospelú ruku, ako jemne obmýva hlavičky bábätiek. Ide o zdravotnú sestru Soniu Rochel, ktorá vynašla túto špeciálnu techniku kúpania novonarodených detí.

Už niekoľko rokov sa zaoberá týmito postupmi, masážami, ktoré sa podľa nej používajú po celom svete. Pred domácou praxou však varuje, mamičky by tieto kúpele mali nechať na odborníkoch. Všetko si vyžaduje cvik.

Svoju metódu Sonia pilovala dlhé roky. Pôvodne navrhla techniku kúpania pre bábätká do 2 mesiacov s jediným cieľom replikovať pohodlie a relaxáciu, ktorú pociťovalo v matkinom lone. Masáže bábätko uvoľní tak, že sa čoskoro cíti ako v mamičkinom brušku a zaspáva. Kúpanie je pre bábätko skutočne príjemné.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!

Prečítajte si tiež: