Za svoje „nedokonalosti“ sa nehanbia! Z materských znamienok si spravili súčasť svojho tetovania!

Materské znamienka na viditeľných miestach často vyvolávajú v ľuďoch rozpaky a skrývajú ich. Ľudia z týchto fotografií ich naopak zdôrazňujú a urobili si z nich súčasť výzdoby svojej kože alebo tetovania.

Neradíme vám, aby ste ich napodobňovali – môže to byť veľmi rizikové a nebezpečné. Radšej len s nami obdivujte vynaliezavosť iných ľudí.

Ak má byť tetovanie umiestnené na mieste kde je materské znamienko existujú dve možnosti:

Materské znamienko ostane na mieste a okolo neho sa vynechá miesto približne milimeter z každej strany – je to veľmi dôležité z toho dôvodu, že tieto znamienka musia byť viditeľné pri lekárskych prehliadkach. Naviac u materských znamienok je tendencia, že pri poškodení alebo nepriaznivých podmienkach, sa znamienko stane zhubným rakovinovým nádorom.

Znamienko si necháte odstrániť… lekári bežne takéto zákroky robia. V tomto prípade musíte počítať s tým, že už tento samotný zákrok si vyžaduje hojenie takže termín tetovania budete musieť odsunúť na neskôr.

V galérií si môžete pozrieť ľudí, ktorí si svoje znamienko zachovali a dodali mu šmrnc tetovaním!

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme.