Žena bola skoro 27 minút mŕtva: Keď ju priviedli späť k životu, vypýtala si pero a papier a napísala šokujúce slovo!

Tento neuveriteľný príbeh sa stal žene menom Tina Hinesová po prekonaní infarktu. Prekonala klinickú smrť a po prebudení z tohto stavu vysvetlila, čo skutočne zažila v čase, keď bola mimo tento svet.

Toto svedectvo vás prekvapí a možno mu ani neuveríte.

Žena menom Tina Hines pochádza z amerického štátu Arizona. Jedného dňa náhle dostala infarkt a jej manžel hneď zavolal záchrannú službu.

Počas doby, kedy čakali na sanitku, sa Tinin manžel snažil svoju ženu oživovať a podávať ju celkovú prvú pomoc. Po príchode záchranárov jej lekár diagnostikoval jasný infarkt, po ceste do nemocnice museli k oživovaniu použiť defibrilátor. Ten však veľmi dlhú dobu nepomáhal.

Tina zostala v stave smrti dlhých 27 minút. Po tejto dobe sa záchranárom podarilo Tinu oživiť.

Po prebudení z klinickej smrti prekvapila všetkých v sanitke. Bezprostredne po prebudení z klinickej smrti totiž poprosila o ceruzku a papier, bez toho aby sa zaujímala o čokoľvek iné.

Jedno jediné slovo „existuje“ napísala Tina na kúsok papiera ešte v sanitke.

Tina totiž opísala, že v stave klinickej smrti videla niečo neskutočné. Ukázala na nebo a vysvetlila, že v čase smrti skutočne videla stojacu postavu pri bráne, ktorá bola celá zaliata jasne žltým svetlom.

Týmito slovami a so slzami v očiach Tina opísala, že skutočne videla Boha. Podľa nej teda Boh skutočne existuje.

Nejedná sa o jediný prípad, podobné podanie vysvetlilo mnoho ľudí, ktorí zažili klinickú smrť.

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.