Žena si úplne bez váhania vzala osamelého otca šiestich detí: Takto vyzerá ich život!

Veľa šťastia tejto rodine! Rus Anton Kudrjavcev je úžasným mužom a zároveň otcom mnohých detí. Kedysi mal plnohodnotnú rodinu, krásnu manželku a tri očarujúce deti.

Keď jeho manželka otehotnela štvrtýkrát, pár zistil, že pod srdcom nosí trojčatá.

Radosť však vystriedali problémy. V pokročilom štádiu tehotenstva bola žene diagnostikovaná rakovina. Snažila sa hroznú chorobu poraziť, ale bohužiaľ to nedokázala … Anton zostal sám so šiestimi deťmi.

O tragédii v tejto rodine sa dokonca hovorilo v televízii a muž začal dostávať obrovské množstvo listov od žien, ktoré mu vyjadrovali súcit. Medzi týmito ženami bola aj tá, ktorá Antona dokázala zaujať.

Volala sa Ljudmila. Muž si s ňou dlho písal a po nejakej dobe sa s ňou stretol. Prišiel so všetkými svojimi deťmi a bol príjemne prekvapený, keď s nimi ľahko a jednoducho dokázala nájsť spoločnú reč.

Medzi Antonom a Ľudmilou vznikol román a po nejakej dobe sa rozhodli svoj vzťah posunúť ďalej.

Žena mala v tom čase syna z prvého manželstva, ale vyhliadka na to, že sa stane matkou pre šesť Antonových detí, ju vôbec nevystrašila.

Podľa jej slov pre ňu bolo spočiatku veľmi ťažké zvládať všetky domáce práce a starostlivosť o deti. Bola veľmi unavená, ale Anton ju vždy podporoval. Nikdy nezostával stranou a svojej manželke pomáhal.

Postupom času si žena na každodennú rutinu zvykla a naučila sa rýchlo vysporiadať so všetkými domácimi prácami.

Hoci má rodina toľko detí, rozhodla sa adoptovať ďalšie dve. Chlapec a dievča sa dostali do detského domova kvôli nefunkčnej rodine a Anton so svojou manželkou im zmenili život Dali im lásku, teplo a starostlivosť.

Deti si veľmi rýchlo zvykli na novú rodinu a skamarátili sa s ostatnými deťmi.

Pár je veľmi šťastný, pretože má veľkú a priateľskú rodinu. A čoskoro sa všetci presťahujú do svojho nového, veľkého domu.

Ak sa Vám náš článok páčil a vyčaroval Vám úsmev na tvári, zdieľajte ho a potešte aj Vašich priateľov!

Vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť a energiu prinášať Vám nové DOBRÉ SPRÁVY každý deň.