Žijú spolu už vyše 42 rokov: Viete ako vlastne vyzerá manželka Jackieho Chana?

Pravdepodobne poznáte Jackieho Chana. Jedná sa o veľmi obľúbeného herca, ktorý sa objavil v mnohých úspešných filmoch. Začal nakrúcať v šesťdesiatych rokoch minulého storočia, keď mal iba 8 rokov.

Vtedy si uvedomil, s akou oblasťou činnosti chce spojiť svoj život.

Chan pomaly, ale isto vyvinul kontrolu nad svojím telom a tiež vylepšil svoj herecký talent. Vďaka tomu má mnoho obdivujúcich fanúšikov.

Myslíme, že si pamätáte filmy s jeho účasťou: „Rush Hour“, „Armor of God“, „Drunken Master“, „Karate Kid“ a tak ďalej.

Jackie sa oženil vo veku 28 rokov v roku 1982. Jeho spoločníkom v živote sa stala kolegyňa, ktorú stretol pri práci na Taiwane. Je o rok staršia ako on. Mladí ľudia sa na prvý pohľad zamilovali.

Preto sa vzali doslova rok potom, čo sa stretli.

Meno tejto ženy je Lin Fengjiao.

Predtým neustále hrala v rôznych filmoch, ale po sobáši sa rozhodla ukončiť svoju kariéru. Viac sa zaujímala o rodinu. Je zaujímavé, že Chan nerád hovoril o svojom osobnom živote. Starostlivo skryl svoju ženu, zriedka sa s ňou ukazoval na verejnosti. Informácie o Lin sa začali objavovať až ku začiatku roka 2000.

Potom médiá začali na herca jednoducho tlačiť. Musel novinárom vysvetliť niekoľko podrobností.

 

Manželka Jackieho mu porodila syna, ktorý sa volal Chang Zumin. Teraz je známy ako spevák pod pseudonymom Jaycee. Ale niekedy ho môžete vidieť aj vo filmoch.
Je známe, že Jackie má tiež nelegitímnu dcéru menom Etta. Uznal svoje otcovstvo, ale nekomunikuje s ňou. Podľa neho nadviazal vzťah s dievčaťom matky hlúpou nehodou, ktorú neskôr ľutoval.

Rád by všetko napravil, ale bohužiaľ ľudia nevedia, ako cestovať v čase.

V súčasnej dobe má herec 66 rokov. Stále je plný energie a sily, je veľmi pozitívny a svojou kreativitou vždy poteší fanúšikov.

Zdroj: kakao.im

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň.