96-ročná babička predáva svoj dom: Keď realitný agent uvidel interiér, neveril vlastným očiam!

Zvonku to nemusí vyzerať tak dobre, ale sánka vám spadne, keď vkročíte prednými dverami! Táto nehnuteľnosť bola postavená pred siedmimi desaťročiami a vyzerá ako bežný dom, keď okolo neho prechádzate na ulici.

Majiteľka sa rozhodla dať dom na predaj, hneď ako si uvedomila, že starostlivosť oň je pre ňu čoraz ťažšia.

Tento dom bol milovaný svojou majiteľkou. Realitný agent bol ohromený, keď nehnuteľnosť uvidel na vlastné oči! Nábytok, dekorácie, všetko malo kráľovský vzhľad a boli starostlivo vybrané tak, aby zodpovedali vynikajúcemu vkusu majiteľa.

Dom je skrytým klenotom a má obyčajný exteriér maskujúci luxusný interiér!

Každá izba má svoj jedinečný vkus

Dáma musela stráviť mnoho času – a investovať veľa peňazí plánovaním interiérového dizajnu svojho domu. Žiadne izby nie sú rovnaké, ale všetky sú bohato zdobené. S  nábytkom a neoceniteľnými starožitnými umeleckými dielami je obývacia izba sen v pastelových farbách.

Kúpeľňa

V tejto malej a aristokratickej kúpeľni dominuje obrovské zrkadlo a ružové odtiene. Zlaté akcenty dokonale ladia s bielymi dlaždicami a vaňa zaručuje, že tu môže budúci majiteľ relaxovať. Je v perfektnom stave a bez poškvrny čistý!

Pivnica

Suterén je z hľadiska dizajnu interiéru trochu odlišný, dokonca porovnateľný so salónom. Má kompletne vybavený bar a drevené steny. Sme si istí, že táto miestnosť bola miestom, kde sa konalo veľa večierkov!

Chodba

Aj chodba je vyzdobená tak, aby ladila so ženským a zložitým interiérovým dizajnom domu. Gobelín ladí dobre so zábradlím schodiska a atraktívny príručný stolík s ružovou plyšovou stoličkou je miestom, kde by si každý rád doprial popoludňajší čaj.

Táto staršia dáma má, pokiaľ ide o jej nábytok, obľúbenú farbu. Aj keď samotná miestnosť nie je ružová, farba sa stále odráža v podobe kvetu alebo obrázka na stene.

Táto obývacia izba je však všade ružová! Z vnútra to vyzerá ako domček pre bábiky, však?

Kuchyňa

Kuchyňa je veľká, svetlá a útulná. Vďaka moderným spotrebičom je jej používanie pohodlné a príjemné. Luster tomu dodáva punc luxusu!

Hlavná spálňa

Hlavná spálňa domu má kráľovský fialový koberec a nábytok krémovej farby. Je to elegantné, ale stále nesie tému bohatstva. Je to miesto na odpočinok, ktoré sa odráža v jeho pokojných tónoch a ženských dekoráciách.

Zvyšok interiéru:

Tak ako, páči sa vám interiér domu? Za nás má stará pani vynikajúce vkus!

Zdroj: royallepage.ca

Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho so svojimi priateľmi.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.