99-ročná babička: „Moja vnučka ma motivovala, aby som začala kariéru modelky!“

Keď Laney Crowellová navštívila počas jej 99. narodenín svoju prababičku Helen Simonovú, rozhodla sa, že zo svojej prababičky urobí modelku.

Naozaj nezvyčajný, no mimoriadne originálny a skvelý nápad!

Laney pracuje pre kozmetickú spoločnosť Saie a už dlhšie o tejto možnosti uvažovala, no jej stará mama to odmietala. Laney sa teda rozhodla, že si opýta jej 14-tisíc. sledovateľov na sociálnych sieťach, či by chceli vidieť reklamu, v ktorej 99-ročná žena inzeruje kozmetiku. Všetci nasledovníci podporili nápad dievčaťa a také veľké nadšenie stačilo na to, aby presvedčilo aj samotnú Helenu.

„Moja vnučka ma povzbudila, aby som svetu ukázala, že 99-ročné ženy môžu byť modelkami,“ povedala Helen.

Helen si prvé fotenie naozaj užila – bola stredobodom pozornosti. Zabudla aj na všetky predchádzajúce starosti a toto povolanie si zamilovala.

„Fotografi sú úžasní a rozosmievajú ma. Bolo naozaj pekné, keď mi vlasy a make-up robili profesionáli, “povedala.

Nuž a fotky hovoria za všetko!

Helena žiari a dodáva sebavedomie ostatným starším ženám, pripomínajúc im, že aj ony môžu vyzerať krásne, v každom veku. Momentálne sa svetový prístup k módnemu priemyslu mení a väčšina si začína vážiť nie klasické štíhle modelky, ale skutočných ľudí, ktorí sa neboja ukázať svoje nedokonalosti.

Všetky reklamy, v ktorých bola Helena nafotená, zožali na sieti Instagram veľký úspech a pozornosť. Helena je skvelým dôkazom toho, že krásne môžu vyzerať ľudia v každom veku!

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať krásne noviny každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!