Babička nemala dostatok peňazí a tak začala tovar pri pokladni vracať: Ako z neba k nej pristúpil cudzí mladík a zaplatil jej celý nákup!

Tento príbeh je jasným dôkazom toho, že dobrí, láskaví ľudia s dobrým srdcom stále nevymreli. Aj napriek tomu, že žijeme v čase, keď každý má všetkého dostatok, v skutočnosti to môže byť úplne inak.

Mnoho ľudí trpí, niektorí nemajú ani len na suchý chlieb… Našťastie však existujú ľudia, ktorí sú schopní podať pomocnú ruku tam, kde je to potrebné.

Mladý chlapec z nášho príbehu ani chvíľku neváhal a okamžite pomohol starenke, keď sa dozvedel, že nemá dostatok peňazí na zaplatenie. Starenka sa vydala na nákup potrebných vecí do domácnosti, žiadne zbytočnosti, len naozaj potrebné potraviny a potreby.

Bohužiaľ sa jej prihodila veľmi nemilá vec. Pri pokladničnom páse začala svoj nákup vykladať a pokladnička ho začala postupne účtovať. Akonáhle bol všetok tovar naúčtovaný a objavila sa konečná čiastka, starenka zmeravela.

Nemala v peňaženke dostatok finančných prostriedkov a tak sa zachovala tak, ako by sa zachoval asi každý na jej mieste. Začala vracať veci a nechala si iba to, čo vážne potrebovala. Lenže kupovala len to najnutnejšie, a tak výber položiek na vrátenie jej spôsoboval veľké problémy.

V momente, keď bola babička vystresovaná a smutná k nej pristúpil mladík, ktorý vytiahol svoju vlastnú peňaženku a rozhodol sa, že za starenku celý nákup zaplatí. Pani nevedela, ako sa mu má poďakovať a neustále len opakovala slová vďaky. Muž sa zachoval ako pravý muž s veľkým a dobrým srdcom.

Zdieľajte tento príbeh, ktorý svedčí o tom, že dobro v ľuďoch ešte nevymrelo! Súhlasíte?

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!