Babička si svojpomocne zrekonštruovala tento jedom: Po jej smrti ho dala dcéra na predaj a keď ho uvideli realitní makléri, neverili vlastným očiam!

90-ročná babička celý život pracovala na vzhľade svojho milovaného domova a premenila ho na fantastickú časovú kapsulu. Svoj 3-izbový dom v Brisbane jednoducho milovala!

Žena strávila celý život zachovaním jedinečného vzhľadu interiéru, ktorý si určite zamilujete!

Bohužiaľ, nie je to tak dávno, majiteľka tejto nádhery zomrela a dom zdedila jej dcéra.

Tá prezradila, že mamička bola vášnivá fanúšička swingového štýlu 60. rokov a vášňou jej mamičky bolo interiér 60. a 70. rokov.

Dom má tri spálne a dve kúpeľne, so záhradou o rozlohe približne 530 metrov –  všetky izby sú zdobené svojím vlastným spôsobom. V súčasnej dobe dedička predáva túto fenomenálnu nehnuteľnosť.

Keď dom ponúkla realitným kanceláriám, makléri stratili slová!

Realitná maklérka Michelle Lee uviedla, že atypický dom vzbudil záujem medzi množstvom potencionálnych kupcov! Je si istá, že tento dom dlho bez nových majiteľov nezostane!

Pozrite sa ako vyzerá vo vnútri:

Zdroj: Mirror.co.uk

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah.

Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.