Bola už definitívne rozhodnutá ísť na potrat: Keď čakala na zákrok, prišiel ku nej cudzí starec a niečo sa jej spýtal… Žena svoje rozhodnutie zmenila!

Niekedy aj rozhodnutia iných ľudí môžu mať veľký vplyv na naše životné cesty. Táto učiteľka,  sa stala zapálenou aktivistkou v boji proti potratom aj napriek tomu, že nikdy o túto tému nejavila veľký záujem.

Jej náhľad na problematiku zmenil až mysteriózny príbeh jej matky. Ten jej úplne ú prevrátil pohľad na svet.

Hoci vyrastala v rozvedenej rodine, jej rodičia sa jej snažili všemožne zabezpečiť potrebné zázemie pre láskyplný a bohatý život. Aj preto sa táto mladá aktivistka rozhodla miesto žurnalistiky nakoniec študovať pedagogiku. Vyzeralo to, že sa bude venovať iba tejto činnosti. Ako sa ale z učiteľky nakoniec stala zarytá aktivistka, ktorá denne bojuje proti dobrovoľným potratom?

Jej matka jej raz vyrozprávala príbeh, keď mala jej dcéra 20 rokov.

Matka tejto aktivistky bola rozhodnutá, že si očakávané dieťa nenechá a objednala sa na rutinný potrat v rannom štádiu plodu.

Keď ležala na nemocničnej posteli a čakala na zákrok, prišiel za ňou podivný starec a spýtal sa jej, či si naozaj dieťa nechce nechať. Aj napriek tomu, že odpovedala dôrazne záporne, začala v nej hlodať pochybnosť a keď sa obrátila, aby sa na starca pozrela, bol preč. Vstala z postele a z nemocnice odišla.

Matka tejto aktivistky, ktorá bola oným dieťaťom, presvedčená, že išlo o strážneho anjela.

Po dorozprávaná príbehu obe ženy plakali a objímali sa. Príbeh mladej žene zmenil život natoľko, že sa stala zapálenou aktivistkou a v danej oblasti urputne bojuje už celých 11 rokov.

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním.

Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.